Vůně opravdového muže

Správný muž by měl vonět, nikoli naopak, ačkoli to tvrdí známé rčení. Upocený muž, šířící kolem sebe nelibý zápach, dobrý dojem neudělá, i kdyby měl na sobě bůhvíjak drahý oblek. Naštěstí ale existují antiperspiranty, které si s potem dokáží poradit lusknutím prstů.

Stop nepříjemnému odéru

Pocení je zcela přirozený jev ochlazování kůže v případě, kdy se člověk nachází v tzv. nekomfortní zóně a musí čelit vysokým teplotám, fyzické námaze, případně stresu. Často ale lidem komplikuje život. Někdo se potí více, někdo méně, a od toho se odvíjejí i problémy, neboť zápach potu pro okolí i samotného jedince nepřináší nic příjemného.

Ať pobýváte na slunci či v nevětrané místnosti, zdoláváte vrcholky hor, utužujete svaly ve fitku nebo máte nervy napjaté k prasknutí na důležitém jednání…, zkrátka vždy, když stres, fyzická zátěž nebo vysoké teploty způsobují nadměrné pocení, dobrým parťákem vám bude antiperspirant Thermic Resist od ĽORÉAL PARIS Men Expert. Speciální technologie produktu, obsahující účinné látky, dokáže optimálně regulovat pocení a díky tomu udržet vaše podpaží suché a skutečně svěží na dlouhou dobu – při extrémní námaze stejně jako při teplotě převyšující 40 °C. Po celý den si můžete být jisti, že se budete cítit, jako když jste ráno vycházeli z domu, zahaleni obláčkem příjemné, nevtíravé vůně.

V nabídce jsou dvě varianty antiperspirantu: roll-on nebo sprej.

Externí obrázek

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9958
2488