Všichni jsou Macejko

BOJE DO POSLEDNÍ KAPKY POTU. NABROUŠENÉ NOŽE MÍHAJÍCÍ SE PO LESKLÉ LEDOVÉ PLOŠE. DIVOKÁ GESTA MUŽŮ V OBLECÍCH A ZARPUTILÉ POHLEDY BOJOVNÍKŮ ZA PLEXISKLEM. PODRAZY I PÁDY, VELKÁ VÍTĚZSTVÍ I SLZAVÉ PROHRY. TAKOVÉ JE MS V HOKEJI 2019.

Asi není překvapením, že v USA je nejpopulárnějším sportem americký fotbal. Víc diváků žádný jiný sport ve velké zemi na západě nesleduje. V Brazílii to je samozřejmě fotbal, v Indii kriket, v Číně stolní tenis, v Norsku biatlon, v Rusku nebo v Česku možná trochu méně očekávaně fotbal. Ale na Slovensku, na Slovensku stále drží první místo hokej. I když před pár lety na tom byl po zisku prvního a posledního mistrovského titulu slovenské reprezentace o poznání líp, stále je uváděn jako nejsledovanější sport země. Stejné privilegium má hokej už jen v Kanadě a ve Finsku. Takže šampionát se koná na správném místě. 

Řekněme si to na rovinu, hokej dokáže přinést tělu zásadní emoce, které změní váš pohled na svět. Ano, možná z celosvětového pohledu je hokej malý sport, ale to je statistický fakt, který je od 10. května tabu. Alespoň tedy pod Tatrami. A co tedy čekat od mistrovství světa v zemi našich východních sousedů? Především zábavu. A také pár zajímavostí.

Pivo pro hokejový trůn!

Externí obrázek

Jak si nejlépe vychutnat hokejový svátek? Jak jinak než ve společnosti dobrého piva. Své o tom ví značka Krušovice, která je již tradičně i v letošním roce oficiálním sponzorem mistrovství světa IIHF v ledním hokeji. Pokud jedete fandit přímo do Bratislavy, s Krušovicemi se setkáte ve fan zónách a na stadionu. Budete hokejový svátek sledovat doma? I na vás Krušovice pamatují. A to speciální limitovanou edicí s hokejovou tematikou. 

Vychutnejte si Královskou 10 nebo 12 a fanděte přímo královsky.

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
1486
1877