Užijte si skvělé ryzlinky

Letní klid a pohoda jsou konečně tady a pro mnohé to znamená odpočinek po dlouhém roce plném boje s neviditelným nepřítelem. A jak si lépe zpříjemnit teplý večer než sklenkou kvalitního vína, a navíc za skvělé ceny!

Letní počasí láká k vysedávání u grilu nebo u bazénu. Mnoho lidí čerpá zaslouženou dovolenou a mají tak konečně čas pro sebe. Takové chvíle je nejlepší řádně využít a dopřát si sklenku dobrého, a hlavně kvalitního vína. Distributor prémiového alkoholu Premier Wines & Spirits si pro vás připravil lákavý letní balíček, ve kterém najdete za zvýhodněnou cenu různé druhy ryzlinků, a můžete si tak s přáteli nebo v klidu domova užít pořádnou degustaci.

Součástí balíčku je Viermorgenhof Riesling Classic, který vás nadchne svou plností a elegancí. Má intenzivnější aroma, ve kterém ucítíte kombinaci zahradního a exotického ovoce, což se jemně odráží i v chuti, která doznívá spolu se svěží kyselinkou vyvažující zbytkový cukr.

Viermorgenhof Riesling Kabinett Trocken má zlatavě žlutou barvu se zelenými odlesky a ve vůni ucítíte citrusové plody a meruňky, které se objevují i v samotné chuti. Ve spojitosti s lehkou mineralitou vás toto víno v létě příjemně osvěží.

Weingut Meyer Riesling Gutswein je svěží ovocné víno z biodynamického vinařství z oblasti Falce. Tento suchý ryzlink se skvěle hodí na každý večerní stůl.

Další součástí balíčku je Robert Weil Riesling Trocken. Tento ryzlink je vysoce minerální, protože hrozny pocházejí z oblasti s kamenitou půdou s obsahem břidlice, která je vystavena povětrnostním vlivům, což se odráží v příjemně osvěžující chuti.

Riesling Schiefersteil Markus Molitor je komplexní moselské víno se silným minerálním charakterem. V chuti najdete šťavnaté tóny citrusových plodů, a tekuté hrozny jsou tak příjemně řízné a osvěžující.

Posledním vínem v balíčku je Riesling trocken Willi Schaefer, elegantní suchý ryzlink, který vás pohltí vůní zralého žlutého ovoce v kombinaci s kořením. Lehká chuť plná svěžesti je ideálním doplňkem pro letní chvíle pohody.

Externí obrázek

Zvýhodněný balíček s uvedenými prémiovými ryzlinky můžete pořídit na www.1er.cz za akční cenu 1561 Kč. Případně vína můžete zakoupit samostatně.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12318
2230