Užijte si pohodové léto

Máme pro vás pár tipů od Hecht, jak si ulehčit práci a také užít letní dny relaxací!

Sportovní outdoorové elektrokolo Hecht Grimis. Nabízí dojezd až 110 km. Je osazeno přehazovačkou Shimano, kotoučovými brzdami a přední odpruženou vidlicí Suntour s uzamčením. Díky pevnému aluminiovému rámu má vysokou tuhost a zároveň nízkou hmotnost. E-kola jsou stále oblíbenější mezi mladými lidmi, sportovci a napříč všemi generacemi. Jedině s elektrokolem jste svobodní v pohybu, můžete regulovat své svalové zatížení, a navíc máte trvalou výkonovou rezervu. Pokud rádi jezdíte na cyklovýlety, oceníte delší ujetou denní vzdálenost při poznávání krajiny. Vybrat si můžete ze dvou designových variant: „pink“, nebo „green“. www.hecht.cz, 23 990 Kč

Externí obrázek


Motorová sekačka HECHT 548 SW je oblíbenou volbou pro střední a větší zahrady. Její ovládání se hodí pro každého – je ergonomicky navržena tak, aby zajišťovala co nejpohodlnější užívání spolu s perfektními výsledky sečení. Má pojezd, který vám ušetří spoustu námahy, a robustní podvozek z kvalitní oceli opatřený odolným nátěrem. Díky příslušenství, které je zdarma součástí dodávky, ji můžete snadno a bez nářadí přestavět na mulčovací provoz nebo použít boční výhoz místo sběrného koše. Díky promyšlené žací komoře a speciálnímu tvarovanému noži je zajištěn perfektní výsledek sečení i sběru posečené trávy. Sekačka je navíc vybavena konstrukcí EDGE CUTTING, díky které můžete sekat těsně podél plotů a zdí. Má centrální nastavení výšky sečení, nízkou spotřebu a vysoký točivý moment pro práci v husté trávě. A ještě několik důležitých údajů: Sekačka je osazena špičkovou francouzskou převodovkou GT Transmission, jež je dimenzována pro dlouhá léta bezstarostného provozu. Nabízí silný a tichý motor o objemu 135 cm3 se systémem OHV a snadným startováním a velká přední 8" a zadní 11" kola s patentovaným W-designem. Má záběr 46 cm a objem koše 60 l. Motorovou sekačku HECHT 548 SW seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 8190 Kč.

Externí obrázek

Plynový gril na propan-butan HECHT FIREWOOD 3 má kompaktní rozměry a hodí se i namenší terasy. Jde o výkonný gril střední kategorie a nabízí 3 hlavní hořáky. Celkový výkon hořáků je 10,5 kW. Má nerezový ovládací panel a jeho grilovací plocha je vybavena litinovým roštem a litinovým tálem. Oceníte zadní mřížku pro dohřívání nebo rozpékání, dvě odkládací plochy a také integrovaný teploměr na víku pro kontrolu teploty při grilování. Gril je vyroben v luxusní kombinaci dřeva, nerezu a plechu. Pro snadnější transport je osazen koly. Rozměry grilu jsou 130 x 56 x 106 cm. Plynový gril HECHT FIREWOOD 3seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 5990 Kč.

Externí obrázek
Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8178
3448