Užijte si pohodlí bez hluku a kouře

Elektrokolo, aku skútr nebo třeba robosekačka.

Víte, co mají společného elektrokolo, se kterým vyjedete pohodlně na nákup nebo výlet do přírody, aku skútr, s nímž můžete jezdit bez hluku a spalin do práce a za zábavou, aku sekačka, se kterou posekáte trávník tiše, aniž byste jakkoli rušili sousedy, a robotická sekačka, která pravidelně a tiše poseká trávu jednoduše za vás? Společným jmenovatelem těchto chytrých společníků je inteligentní, pohodlný a tichý pohon bez kouře – tedy na akumulátor.

Když elektrokolo, tak stylové


Elektrokola asi všichni dobře známe, ale máme pro vás takovou malou designovou novinku. Česká firma HECHT vyrábí stylová elektrokola, a v této sezóně nově přichází také s dámskými speciály. Velkou zajímavostí je to, že některá z elektrokol HECHT mají své srdce (tedy akumulátor), elegantně skryt v rámu kola. Stejně tak je ukrytý i elektromotor, a to v náboji zadního kola. Napohled tedy ani nepoznáte, že jde o e-kolo, a tento design je i velmi praktický – akumulátor vám při jízdě zkrátka nikde nepřekáží.Česká firma HECHT nabízí jak praktická elektrokola pro každodenní použití na nákupy či do práce, tak ta outdoorová sportovní horská. A kromě toho dokonce také pravověrnou „skládačku“ – městský speciál: tu složíte několika jednoduchými pohyby a vejde se vám do auta, karavanu, výtahu, bytu či kanceláře.

Elektrokola HECHT jsou osazena značkovými komponenty a akumulátory a mají dojezd podle typu okolo 60 až 70 km. To může odpovídat přibližně výletu z Prahy na Karlštejn a zpět bez dobití, a to i když přičteme tamní členitější terén.

S elektrokolem se pohodlně dostanete do školy i do práce. Ne nadarmo dnes jsou městská e-kola trendem jak u studentů, tak manažerů. Minulostí se vám stanou kolony aut, nemusíte už řešit cestování MHD, parkovací zóny s různými barvami, parkovací automaty a boje o parkovací stání. Oproti klasickému bicyklu máte při příjezdu do práce či školy (tu zásadní) výhodu, že se při cestě nezapotíte.Lákají vás pořádná horská sportovní outdoorová kola? U české firmy HECHT je seženete ve značkové výbavě a za rozumnou cenu. Není „elektrokolo“ a „sportovní“ tak trochu protimluv? Právě, že ne. E-kolo totiž nabízí více úrovní asistence, můžete si tedy nastavit, nakolik vám bude s jízdou pomáhat. Asistenci je možné i zcela vypnout – e-kolo pak funguje i bez podpory elektromotoru. Zasportujete si tak podle gusta a zároveň se chytře vyhnete nadlimitní zátěži svalů a kloubů. Naše krásná republika je celá protkána cyklostezkami; stačí nabít akumulátor, sbalit svačinu a vyjet...

Elektrokolo využijí nejen aktivní cyklisté a cykloturisté, ale samozřejmě také lidé se zdravotními problémy, hendikepem nebo ti, kdo se právě dostávají do kondice, či senioři, kteří si díky e-kolu zajedou pohodlně na nákup, poštu či na návštěvu do sousední vesnice. Pro jízdu na elektrokole nepotřebujete řidičský průkaz.

Aku skútr? Nejen krásný doplněk


Brášky motorek, tedy skútry, známe asi všichni. Běžné skútry mají spalovací motor. Existují však i aku skútry, které jsou osazeny elektromotorem a mají pohon na akumulátor.

Díky aku skútru můžete jezdit bez rámusu a zplodin. Navíc máte daleko méně starostí a provozních výdajů – údržba aku skútru je daleko méně náročná než skútru se spalovacím motorem.

Akumulátorové skútry připravuje do prodeje na našem trhu česká značka HECHT. Pokud vás myšlenka aku skútrů zaujala, vězte, že skútry od firmy HECHT budou v nabídce již toto léto v červenci. Všechny podrobnosti najdete v ten pravý čas na www.hecht.cz. Nechte se mile překvapit...


Splněný sen: Sekejte trávu bez hluku, zplodin a překážejícího kabelu!


Není tajemstvím, že zahradní stroje na akumulátor jsou dnes svým výkonem již srovnatelné s jejich benzínovými protějšky. Jaké výhody má akumulátorová sekačka? Spojuje v sobě výhody sekaček benzínových a elektrických:

Stejně jako „benzíňáky“ ji můžete použít i všude tam, kde není elektřina, nemusíte se tahat s překážejícím kabelem, nehrozí, že kabel během okamžiku přeseknete, a nemusíte řešit případný prodlužovák. Navíc pracujete s malým napětím, a tak vám nehrozí úraz elektrickým proudem.

Aku sekačka stejně jako elektrické sekačky nedělá hluk – a tak nerušíte své blízké a sousedy ani v sobotu ráno. Navíc sečete zcela bez zplodin a kouře. Když máte aku sekačku, elegantně se též vyhnete náročné údržbě spalovacího motoru.

Užitečný domácí mazlíček – robotická sekačka


Chcete mít před domem perfektní trávník? Jak víte, znamená to velmi pravidelné sečení. Ale jsou tu i další, moderní možnosti. Robotická sekačka vám ušetří i několik hodin drahocenného času týdně – seče trávu sama. A tak často, jak chcete.

Jak robotická sekačka vlastně funguje? Jednoduše: stačí ji podle manuálu správně nastavit, umístit dobíjecí stanici a kabelem vymezit prostor pro sečení.

„Robosekačka“ může být i nečekaně chytrá. Třeba když je vybavena dešťovým senzorem – pokud prší, sečení trávy jednoduše odloží – nebo funkcí automatického dobíjení, kdy se sama vrátí do dobíjecí stanice, pokud při práci zjistí, že akumulátor potřebuje dobít, a po dobití svou práci jednoduše dodělá. Další z příjemných funkcí bývá PIN ochrana proti odcizení – bez znalosti PIN sekačku nikdo nespustí, čímž se významně snižuje riziko krádeže, protože pro zloděje je sekačka již nepoužitelná.

Robotická sekačka se vám bude starat o trávník prakticky denně, a ten neutrpí šoky z nárazového sečení a bude vám lépe prospívat. A ještě jedna (ne nepodstatná) věc: „Robosekačka“ při svém takřka denním sečení odsekává z trávníku drobné kousky stébel, které pak fungují jako mulč – trávníku poslouží jako hnojivo a ze sečení nevzniká žádný odpad, který byste museli odvážet.

Podtrženo sečteno: Na akumulátor dnes může fungovat nejen třeba elektrokolo – ale například i skútr či sekačka na trávu (a milion dalších věcí, jako třeba i nefalšovaná čtyřkolka!). A pěkně bez hluku a kouře. S trochou nadsázky tedy nezbývá než zvolat: „Sláva akumulátorům!“

HECHT má pro vás otevřeno – i večer a o víkendech


Asi to znáte – občas se stane, že si potřebujete domů, na zahrádku, chatu či chalupu něco nutně dokoupit. A je víkend a všude zavřeno. Vězte, že česká firma HECHT má pro vás otevřeno každý den včetně víkendů od 8 do 20 hodin. Můžete si tak nákupy zařídit nejen o víkendech, ale i v klidu večer po práci.

Prodejny HECHT – specialista na zahradu najdete po celé republice a několik jich je i na Slovensku, tak to máte všude blízko. Najdete zde nejen vše pro zahradu a dílnu, ale i spoustu dalších věcí, které se vám mohou hodit: nadzemní venkovní bazény s jednoduchou instalací, grily, elektrokola (v nové kolekci dámská!) nebo zahradní nábytek či houpačky. Vše v solidní značkové kvalitě a zároveň za rozumnou cenu. Více se dočtete na www.hecht.cz.

PR článek

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13424
5277