Už jste vyzkoušeli “KOLCE“?

Kolečkové lyže, outdoorová aktivita o které slýcháte, přemýšlíte, ale doposud nebyl čas ani příležitost. Možná je nyní ideální načasování, zajímavé zpestření vašeho tréninku nebo jen objevení nové aktivity, kterou lze i za současné situace provozovat.

“Hejbejme“ se a dělej, co tě baví

Pohyb je nezbytný partner do jakékoliv doby. Pro každého je vhodná trochu jiná strategie, ale jedno je společné: radost. Rčení: „Dělejte, co vás baví a zajímá“ zní možná jako klišé, problém ovšem je, že mnoho lidí v sobě nemá rozvinutou schopnost pro rozpoznání, co je pro ně to „pravé“. Skutečně doporučujeme investovat čas do hledání a zkoušení pohybových aktivit, ke kterým vás „něco“ táhne. Sami uvidíte, k jakému sportu se budete rádi a hlavně pravidelně vracet. Dalším krokem je nepřehánět a poznávat svůj aktuální fyzický a psychický stav. Ten ovlivňuje nejen pohyb, ale také regenerační procesy a jejich délku. Důležité je zaměřit se na sebepoznání a rovnováhu ve všech ohledech.

TIP !

Kolečkové lyže, takzvané kolce

Optikou současných možností neexistuje příliš tréninkových sportů, které by komplexně rozvíjely specifické pohybové schopnosti a dovednosti člověka. Z uzavřené skupiny profesionálních běžkařů a biatlonistů proniká onen sport do širších vrstev populace. „Rozvoji kolečkových lyží přejí i nové cyklotrasy budované napříč Českou republikou i stávající situace, kdy jsou možnosti sportování omezené,“ říká Martin Vítek, bývalý triatlonista a majitel LBS sportu. Růst jde ruku v ruce se stoupající oblibou zimních běžeckých závodů.

Externí obrázek

Než vyjedete, mějte na paměti, že je třeba mít:

1. lyžařské hole, u kterých jen nahradíte košíček vidiovým hrotem

2. lyžařské běžecké boty na klasiku nebo bruslení

3. cyklistickou přilbu

4. cyklistické rukavice

5. blízko bezpečnou cyklotrasu nebo trasu na in-liny s hladkým asfaltem bez prudkých sjezdů

www.lbs-sport.cz

Neseďme doma, sportujeme a buďme fit!

Externí obrázek


Kolečkové lyže KV+ FALCO CLASSIC 72 cm, STANDART kolečka

Kompozitové kolečkové lyže na klasiku s délkou rámu 72cm, 75mm kolečky, šířkou rámu 44mm, a hmotností 2340g.

Více informací zde

KV+ LAUNCH SKATE 53,5 cm, STANDART kolečka

Hliníkové kolečkové lyže na skate s délkou rámu 53cm, 100mm kolečky, šířkou rámu 24mm, a hmotností 1480g. Vhodné pro ženy a juniory s menší podešví boty.

Více informací zde

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11175
2296