Tříletá whisky Martin’s Barrel s novou etiketou

Martin’s Barrel patří mezi destilátové skvosty pocházející ze zámecké palírny v Blatné. Tato whisky se u konzumentů těší velké oblibě. Vedle obsahu lahve je exkluzivní i její etiketa od nezávislého umělce Jakuba Šmída.

Zámecká palírna v Blatné je domovem mnoha skvělých alkoholických nápojů. Výjimečná práce mistra destilatéra Václava Šitnera je znát v každém doušku, ať už si vyberete ovocnou pálenku, gin nebo whisky. A právě blatenská whisky Martin’s Barrel nyní přichází v limitované edici, kterou musíte vyzkoušet.

Martin’s Barrel 3YO 2022 je tři roky zrající tekuté zlato. Jedná se o sladový destilát, který byl destilovaný v červnu 2019 a následně tři roky dozrával v českých dubových sudech k dokonalosti, aby mohl být v prosinci 2022 stočen do lahví a poté představen všem fanouškům kvalitní whisky. Obsah alkoholu je 60 % a rozhodně vás příjemně zahřeje.

Premier

Autorem etikety limitované Martin’s Barrel 3YO 2022 je nezávislý umělec Jakub Šmíd, který ve svém návrhu vystihl podstatu tohoto prémiového destilátu. Symbolizuje energii, jiskru i teplo, upřímnost a autenticitu, tedy vše, co je pro Martin’s Barrel typické a podstatné.

Limitovaná edice Martin’s Barrel 3YO 2022 je k dispozici pouze v omezeném množství 102 kusů. Pokud si tedy chcete užít její kouzlo, připravte se ulovit si svoji lahev co nejdříve.

K dostání je na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za cenu 1 600 Kč.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7612
19259