Traktor HECHT vyhrála žena!

Hecht traktoriáda Tvořihráz 2019 zná své vítěze. Červnová akce, kterou zaplnilo cca 2500 návštěvníků a desítky závodníků je již minulostí, ale všichni si odnesli skvělé zážítky a vítězové i hodnotné ceny.

Mezi soutěžící bylo roděleno mnoho atraktivních produktů značky HECHT a tak např. sekačku s pojezdem HECHT 5544 získali za férové vítězství ve své kategorii: jednoosé kultivátory - Josef Mavler ze Znojma, v kategorii traktor 20-30HP získal sekačku Jakub Bulín z Kuchařovic, v kategorii traktor 40-77HP se stal šťasným majitelem sekačky František Prčík ze Slup a v kategorii traktor 80+HP, zvítězil Vojta Klouda z Mikulovic. Mezi ženami suverénní jízdou na traktoru Zetor zvítězila Michaela Zsagarová z Jaroslavic.

Externí obrázek

Z benziové řetězové pilyHECHT 50 se radovali např. Stanislav Hotař, Rostislav Chládek, Daniel Prčík, Jan Jelen, Martin Vaněk a Zuzana Horáková.

Hlavní cenou a lákadlem však byl nádherný traktor HECHT 5927, osazený americkým motorem Briggs & Stratton Professional, na který si brousily zuby stovky návštěvníků Hecht traktoriády Tvořihráz 2019. Tím nejšťastnějším návštěvníkem a výhercem červeného krasavce s hydrostatickou převodovkou, jehož kupón přede všemi vylosoval Jožka Šmukař, se v závěru akce stala Iva Švédová z Tvořihráze.

Externí obrázek

Všem návštěvníkům děkujeme za skvělou atmosféru a vítězům srdečně blahopřejeme!

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
1622
2739