Tohle trápí polovinu Čechů před Vánoci

Než usednete ke štědrovečerní tabuli a následně spokojeně k Pelíškům, kde budete citovat každou repliku dvě vteřiny dopředu (ale no tak, děláme to všichni…) a spokojeně jíst cukroví, čeká nás nehezká doba plná hektických chvil a zoufalství: Co komu koupit pod stromeček? Kde chytnu inspiraci? No tak my to zkusíme. Ale za výsledek neručíme.

Máte pubertální sestru, které přirostl mobil k ruce a neustále honí lajky a srdíčka na sociálních sítích? Darujte jí selfie ring s různobarevným nasvícením od značky CONNECT IT. Je to letos naprostý must have všech blogerů, vlogerů, youtuberů, influencerů a další svoloče. Sice to u ségry v pokojíku bude vypadat jako na Matějské, ale bude vás zbožňovat. Navíc ji alespoň půl roku neuvidíte. Tomu říkáme dvě mouchy jednou ranou. Nepřihodíte jí ještě kvalitní mikrofon, anebo už je to rozmazlování?

Externí obrázek

Brácha má před svatbou, právě ho povýšili v práci, ale vy v něm pořád vidíte toho gamera, co se nehne od počítače? Jednou gamer, navždy gamer – přece si to logo Counter-Strike nenechal vytetovat na lýtko jen tak. Je nad míru jasné, že brácha ocení mechanickou klávesnici a vymakanou myš na návrat do herních let. Jeho snoubenka to ocení asi už méně, ale tu můžete odbýt pleťovým krémem, přece jen ještě není oficiálně v rodině.

Externí obrázek
Externí obrázek

I když fotr každý rok říká, že mu stačí ponožky a chce mít jen nohy v teple, stejně mu chcete dát nějakou maličkost. Pak si vzpomenete, jak vás štve, že mu při jízdě v autě neustále lítá telefon na palubní desce. Rachotí ze strany na stranu a občas vylítne úplně a starý otec ho pak loví pod sedačkami. Za jízdy. A hrozně sprostě nadává, fuj. Kloubový držák na telefon se silnými magnety tomuhle zamezí a přísaháme, že telefon se nehne, ani když pojedete na tankodromu. Nebo D1.

Externí obrázek

Každý má rád svojí máti a nesnese pohled, když ji něco bolí a ona se tváří statečně. Ještě vám bude tvrdit, že „to nic není“. Díky své vášni pro pletení a háčkování v kombinaci s prací účetní, kde datluje celý den do počítače, si chudinka uhnala syndrom karpálního tunelu. Ale ergonomická vertikální myš by mohla tenhle nepříjemný problém vyřešit, protože bude mít máma celý den ruku v přirozenější poloze. Přece jen ji doporučuje i odborná fyzioterapeutka Ivana Koldová, takže nějaká záruka tam je.

Externí obrázek

Přejeme hodně štěstí s výběrem a na závěr by se hodilo napsat, že Vánoce nejsou o dárcích, ale o čase stráveném se svými blízkými. Ovšem existuje jeden dárek, který nikdy nikoho neurazí. Prachy.

Více naleznete zde: https://www.alza.cz/vanocni-inspirace-od-connect-it-sz22654.htm

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14195
4067