Tipy na knihy, z kterých prochází mráz po zádech

Jste připraveni na pořádnou dávku strachu? Máme pro vás tipy na ty nejhrůzostrašnější knihy z českého nakladatelství Golden dog.

Farma zrůd - Martin Štefko

GoldenDog

Sugar. To jméno zní sladce. Ale smrt sladká není. A Sugar je mrtvá…

Hank Giorgio a Larisa Kramer jsou povoláni k případu, který bude osobnější, než si na první pohled mysleli. Nejde jen o to, že zavražděná je Larisinou milenkou. Ozývá se minulost, která chce Hanka uštknout jako jedovatý had. Minulost, kterou se rozhodl ignorovat. Minulost, díky které budou umírat další lidé.

https://www.dobre-knihy.cz/farma-zrud-662631.html

Architekt temna - Marko Hautala

GoldenDog

Mladík Joni se nastěhuje do činžovního domu. Beton, okna, temná schodiště a tlumené pohledy unylých dveří. Přesto, že vyrůstal v prosperující rodině a hodlá nyní žít sám, byt mu zařídil otec. Joni se těžko přizpůsobuje novému rytmu každodenního života, hned po nastěhování zjistí, že předchozí majitel bytu zabil ve sklepě domu svoji dceru.
Za nocí slyší Joni z tajuplného schodiště podivné hlasy. Kdo se po domě potuluje? Setkání se sousedy jeho obavy rozhodně nezaplaší.
Marko Hautala potvrzuje, že skutečný horor žije blíž, než si myslíte.

https://www.dobre-knihy.cz/architekt-temna-607568.html

Hrůzy v Michiganu - Pavel Bartáček

GoldenDog

Na plátně divokého a bravurně vykresleného Michiganu se rýsuje neobyčejný příběh souboje člověka s podivnými mýtickými živly.

Pavel Bartáček líčí temné dobrodružství, které čerpá z útržků někdejších lovců a legend starousedlíků i původních indiánů.

Souboj člověka s neznámými silami začíná…

https://www.dobre-knihy.cz/hruzy-v-michiganu-652079.html

Více na https://www.dobre-knihy.cz/tema/golden-dog.html

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16497
4775