Thomas Henry rozšiřuje portfolio prémiových toniků

Oblíbené prémiové toniky Thomas Henry přicházejí se svěžími novinkami následujícími aktuální trendy. Díky kvalitním tonikům Thomas Henry si můžete připravit vaše oblíbené prémiové drinky i v pohodlí domova. Nové příchutě ale skvěle osvěží i samotné.

Na český trh se tyto toniky oblíbené po celém světě dostávají díky Premier Wines & Spirits, distributorovi prémiových vín, alkoholických a nealkoholických nápojů. Obě letošní novinky sledují současné trendy, a tak kromě důrazu na skvělou chuť obsahují i méně cukru, než je zvykem. „Novinky Thomas Henry Botanical a Dry Tonic skvěle zapadají do moderního stylu servírování ginu s tonikem. Botanical Tonic v jemných ginech probouzí jejich bylinný základ a v těch výrazných podtrhuje osobitost unikátních bylin. Dry Tonic díky svým nízkým obsahem cukru láká čím dál více našich spotřebitelů a je velmi vhodný na přípravu lehkých koktejlů,“ říká Pavel Weiss, barman a ambasador společnosti Premier Wines & Spirit. Thomas Henry se sice při výrobě nekompromisně řídí svým heslem „od barmanů pro barmany“, ale dnes ocení jejich produkty i ti, kteří si je objednají domů pro domácí přípravu prémiových koktejlů. Novými příchutěmi reaguje značka na neustále se vyvíjející trh.

Novinka Thomas Henry Dry Tonic je sušším ekvivalentem Thomas Henry Tonic Water s menším obsahem cukru. Tato klasika se skvěle hodí do standardních ginů s tonikem, kdy díky menšímu množství cukru a větší hořkosti se v kombinaci se spirity příjemně rozvíjí plný potenciál vybrané kombinace. Kromě typické suché chininové chuti vás na konci čeká lehce citrusový závěr.

Externí obrázek

Květinová varianta toniku Thomas Henry Botanical Tonic je očekávaným zpestřením řady toniků Thomas Henry. Jemná vyvážená chuť kombinuje svěžest a lehkou sladkost. V chuti se mísí byliny a lokální a středomořské květiny, které jsou vyvážené jemnou hořkostí chininu. V této přírodní kombinaci se mísí tóny rozmarýnu, jalovce, smrku a v Čechách oblíbených bezinek. Tento tonik se perfektně hodí k ginům založeným hlavně na bylinkách a koření. Případně z něj jednoduchou kombinací například s vermutem vytvoříte lahodný aperitiv.

Externí obrázek

Toniky značky Thomas Henry pořídíte na stránkách www.1er.cz za cenu 35 Kč za 0,2 l.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11344
2344