Thajské masáže v Sabai. Udělejte ještě dnes něco pro svou pohodu

Již dávno není žádným tajemstvím, že se thajské masáže stávají stále více oblíbenou relaxační metodou. Dokáží uvolnit ztuhlé svaly, zbavit člověka únavy, ale i povzbudit krevní oběh, Po správně provedené Thajské masáži pak bude vaše tělo příjemně uvolněné a navíc při relaxaci zapomenete na všechny starosti.

Existují tři typy Thajské masáže. První probíhá na podložce na zemi a v oblečení, kde se za pomocí masérky protahujete. Druhá varianta je olejová či bylinná masáž těla, a třetí typ thajské masáže je masáž nohou.

Externí obrázek

Čím se thajská masáž liší?

Největší rozdíl mezi thajskou masáží a masáží v evropském stylu je její účinek. Zatímco evropská masáž působí na konkrétní svaly či svalovou skupinu, thajská masáž působí na více svalů najednou, a zároveň i protahuje celé tělo. Důležitá součást thajské masáže je práce s reflexními a akupresurními body. Tyto body jsou úzce propojeny s jednotlivými našimi orgány, a při stlačování těchto bodů je ovlivňováno proudění energie v našem těle. Proto Thajská masáž není zdaleka jen způsobem relaxace. Kromě uvolnění může pozitivně ovlivňovat celkový zdravotní stav. Thajské masáže zvyšují celkovou flexibilitu těla, mají relaxační a regenerační účinky, mají rehabilitační účinky, uvolňují svaly, šlachy a klouby. Působí proti bolestem zad a svalstva, uvolňují energetické blokády a posilují imunitní systém. Mají blahodárný účinek na nervový systém, působí totiž pozitivně proti stresu a depresím. Dlouhodobě odbourávají únavu a přispívají ke kvalitnějším u spánku.

Externí obrázek

Tradiční thajské masáže se provádí ve stavu absolutního klidu, pohody a postupně je dosahováno dokonalého uvolnění. A to jak fyzického, tak psychického. Thajská masáž se od tradičních evropských masáží liší v mnoha aspektech. Je to sice způsob relaxace a uvolnění svalstva, avšak mnohdy může být i mírně bolestivá. Záleží na intenzitě masáže či ztuhlosti svalů. Pokud vás bude thajská masáž bolet, znamená to, že v těle není něco v pořádku, ať už je to blok v určité části těla nebo natažený sval. V tomto případě napravování ucítíte. To je však dobré znamení, že se sval uvolňuje. Pokud, ale jdete na masáž pouze proto, že si chcete dopřát chvilku relaxace a žádné potíže nemáte, thajská masáž vás pravděpodobně bolet nebude.

Externí obrázek

Po masáži je dobré dbát na zvýšený přísun tekutin a doporučuje se také spíše klidový režim. Odborníci radí zhruba dvě hodiny po masáži jíst pouze lehce a pokud možno se nesprchovat.

SABAI je thajský výraz pro pohodu a relaxaci. Odpočinek a čas věnovaný vlastní regeneraci, který mohu sdílet sám nebo s někým blízkým. Koncepce masáží Sabai vychází z tradiční východní péče o tělo, která se za tisíce let nezměnila a díky zdravotním benefitům je v dnešní době stále populárnější.

Masáže SABAI najdete v centru Slovanský dům Na Příkopech 22, Praha 1. Naleznete zde první centrum thajských masáží s širokou nabídkou přímo v srdci Prahy, které určuje evropský standard kvality nabízených služeb. Dokonalá atmosféra a unikátní prostředí umocňují přínos thajských masáží v podobě, jak mají opravdu vypadat.

Můžete vybírat z mnoha druhů masáží na www.sabai.cz a zapomenete tak v krásném prostředí na všechny starosti, bolesti a únavu.

Užijte si maximální komfort a relaxaci v Sabai Slovanský dům.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6921
2346