Staňte se skutečným vládcem terénu i silnic!

Ukažte světu, kdo je tu pánem, a dopřejte si poctivou porci adrenalinu. Jarní cesty vyzývají k velkým jezdeckým výkonům! Osedlejte akumulátorovou čtyřkolku HECHT 56155 a dostaňte z jejího silného motoru o výkonu 1200 W maximum!

Tato čtyřkolka nemá chybu. Oslní vás. A vy s ní oslníte kohokoliv. Má parádní, originální terénní design, který je ještě zvýrazněn mohutnými „chlapskými“ koly. Vybrat si přitom můžete ze tří barevných provedení: ARMY (na snímku), RED nebo BLUE.

Díky homologaci pro provoz na pozemních komunikacích s ní můžete, pokud budete chtít, vyrazit i na silnice! Můžete si ji totiž zaregistrovat jako klasické vozidlo a s patřičným technickým průkazem, registrační značkou a povinným ručením křižovat silnice podle libosti. Její maximální rychlost je 40 km/h.

Externí obrázek

Ohromnými výhodami této čtyřkolky jsou prakticky bezúdržbový elektromotor a minimální náklady pro vaši peněženku, protože cena za ujetý kilometr je asi pětkrát nižší v porovnání se stejně výkonnou benzínovou čtyřkolkou. A samozřejmě také to, že její motor pracuje absolutně tiše a bez zplodin, takže se s ní můžete vypravit i do těch míst, kam byste jinak nemohli – třeba do parku, do lesa, stejně tak se s ní můžete prohánět obcemi, do nichž byste v neděli nebo o svátcích kvůli hluku s benzínovou čtyřkolkou nemohli.

Energii dodává čtyřkolce šest baterií 12 V (celkově 72 V / 20 Ah), které jsou zárukou překvapivě dlouhého dojezdu – až 48 kilometrů, a to v závislosti na terénu a váze řidiče. Příjemně vás překvapí také velký moderní LED display s informacemi o rychlosti a stavu nabití baterie. Velmi praktické je, že je vybavena tažným zařízením (koulí) pro případné připojení přívěsného vozíku.

Tyto čtyřkolky jsou k dostání za 45 990 Kč na www.hecht.cz a v síti prodejen Hecht – specialista na zahradu.

Silné akumulátorové čtyřkolky HECHT: vzhled dravého predátora a akcelerace šelmy.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7949
5186