Tohle už neuvidíme? Deset slavných sexy scén s cigaretami, které už budou minulostí

Cigareta je věc, kterou si dáte po dobrém sexu, když musíte vymyslet strašně důležitou prezentaci na poradu, když si chcete dát v klidu kafe nebo když jsou dvě hodiny ráno, je teplá noc a vy nemůžete spát. Taky má tu moc, že když ji uvidíte ve filmech, dostanete na ni ihned chuť, i proto už dneska ve filmu kouří jen ruští nájemní zabijáci vytažení z kanálu. Dřív to ale bylo jinak.

Spojení strašně sexy herečky, která ve filmu pomalu kouří cigaretu a do toho hází výmluvné pohledy na svého partnera nebo přímo do kamery, to byl jasný recept na to, jak donutit chlapy, aby si taky zaplatili lístek do kina.

Tak třeba Sharon Stone na tom postavila celý svůj film a vlastně ji nikdy nic tak neproslavilo jako zapálená cigareta a nohy do praku, kde sakra pořád není vidět, jestli má kalhotky nebo nemá.

Kouření ve filmech

A že my jsme to zkoumali ve svých životech už hodiny! Třeba taková Bridget Jones to na diváka vybalila hned, takže její babičkovské spoďáry budeme mít před očima už navždy, ale vlastně to taky byla taková ta poslední vlaštovka toho smutného konce, kdy holky ve filmech pijí, souloží a kouří cigarety.

Prostě jako v reálu.

Kouření ve filmech

Protože žijeme v době, kdy fotbalistky nesmí moc slavit svou výhru nad slabším týmem, kdy si nemůžete dělat srandu z vážných věcí, kdy všechno je rasismus a lidi si registrují osm pohlaví, žijeme v době, kdy maso je hřích, alkohol urážka a cigarety se přemazávají z filmů, aby vaše pětileté děti náhodou nezačaly kouřit.

Takže přicházíme třeba o tohle:

Kouření ve filmech
Kouření ve filmech
Kouření ve filmech
Kouření ve filmech
Kouření ve filmech
Kouření ve filmech

Nebo dokonce i o tohle:

Kouření ve filmech

Buď se stane, že odteď už všechny zlodušky a sexy sváděčky budou pouze bio eko detox nejzdravější na světě, nebo je tu ještě jedna možnost, a to že namísto cigaret uvidíme ve filmech elektronické výrobky na zahřívání tabáku jako je třeba GLO.

To je taková věc, která už pomalu začíná nahrazovat klasické cigarety a bude jen otázkou času, kdy vznikne Pomáda číslo 3 a nová Sandy tam bude svádět Dannyho růžovou krabičkou.

GLO vydrží na jedno nabití rozhodně celý den, až na třicet použití, zajistí tabákovou chuť a nemusíte se starat o páchnoucí kouř a odpadávající popel, navíc si TADY můžete vybrat, která krabička by se vám nejvíc líbila.

Na čemž dost ušetříte. Protože jedno balení dvaceti náplní stojí pořád sto korun, zatímco u klasických cigaret už to bude brzy o dost víc. A jakmile to začíná pronikat do filmů, je jasné, že nové trendy jsou tady.

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3026
1159