Raymond Weil: Nebojíte se komplikací

Podívali jsme se na hodinky Raymond Weil z pohledu lidsky´ch charakterovy´ch vlastností. Tyhle budou slušet mužům, kteří vědí, co chtějí, a nebojí se o to říct.

„Dobrý den, přál bych si nějaké společenské automaty s datumovkou a možná by tam mohl být i ukazatel měsíční fáze. Jo a mimochodem, rád bych se vešel do sedmdesáti tisíc...“

Zkuste tohle říct téměř v jakémkoli luxusním hodinářství na světě a s největší pravděpodobností se vám vysmějí. Ne tak ale u firmy Raymond Weil, která je schopna uspokojit vaše potřeby i v této cenové hladině. Za své peníze přitom dostanete kvalitně zpracované automaty s měsíční fází v ostrých konturách, které vypadají stejně elegantně jako jejich mnohem dražší kolegové pocházející z dílen jiných švýcarských firem.Průměr pouzdra je příjemných 40 mm, rezerva nátahu 38 hodin a vodotěsnost 50 m. I když jejich design našel inspiraci v tradičních kapesních hodinkách, mají navíc jednu velmi moderní vychytávku – ukazatele se nastavují pomocí dvou tlačítek nenápadně schovaných v ocelovém pouzdře.


HLEDÁME MUŽE ZNÁMÉ I MÉNĚ ZNÁMÉ, KTEŘÍ SI PODLE VÁS ZASLOUŽÍ UZNÁNÍHolkometr

Jak to vidí ostatní?
16694
10122