Při výběru antiperspirantu se nemusíte zapotit

Jak vybrat ten nejvhodnější antiperspirant?

Antiperspirant patří k našim každodenním rituálům a saháme po něm, ať už vyrážíme do práce, posilovny, nebo třeba za přáteli. Na trhu je k dostání nespočet druhů, pro spoustu mužů je tedy snadné občas při výběru udělat nějaký přešlap, nebo naopak zabřednout do rutiny a pro jistotu sáhnout vždy po tom samém produktu. Ať už patříte do první, nebo druhé skupiny, není na škodu udělat krok zpátky a připomenout si základní kritéria.

Taky už se vám stalo, že jste v obchodě zazmatkovali a domů si místo antiperspirantu přinesli pouze deodorant? Právě tento rozdíl mezi kosmetickými přípravky na pocení není často na první pohled patrný, přitom je ten úplně nejzákladnější. Zatímco deodorant pouze zabraňuje pachu, antiperspirant omezuje samotné pocení, a je tedy obecně efektivnější.

Antiperspiranty i deodoranty se pak dělí na další druhy, a to především podle způsobu aplikace. Jedním z nejčastějších typů je forma v tyčince, další pak sprej a takzvaný roll-on, tedy tekutý přípravek, který nanášíme prostřednictvím kuličky.

Externí obrázek

Než nějaký koupíte, měli byste si především ujasnit, co přesně od svého pomocníka očekáváte. Pokud máte opravdu vysoké nároky a chcete se na něj spolehnout v jakýchkoli podmínkách, vyzkoušejte například antiperspirant Men Expert Thermic Resist od L’Oréal Paris, který byl testován v neuvěřitelných 45° Celsia a nabízí ochranu až na 48 hodin.

Externí obrázek

Pokud pak ráno často chvátáte a nemáte čas čekat, než vám antiperspirant zaschne, vyberte si takový, který nezanechá stopy na vašem oblečení. Spousta mužů z tohoto důvodu volí antiperspirant ve spreji, s vaší košilí si ale může rozumět i kuličkový přípravek.

TIP: Vyzkoušejte Men Expert Shirt Protect od L’Oréal Paris, který efektivně chrání před pocením a nepříjemným zápachem a zároveň nezanechává skvrny na oblečení..

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3464
577