Pole Dance Battle se vrací na Prague Harley Days

Již tento pátek a sobotu se Výstaviště v pražských Holešovicích rozezní rytmem silných strojů Harley-Davidson a nejen jich. Návštěvníky Prague Harley Days 2019 čekají 5. a 6. července dva dny plné motocyklů, testovacích jízd, vystoupení kaskadérů nebo galavečeru „thajského boxu“. Na scénu se letos vrací i špičková a oblíbená soutěž krásných a odvážných atletek - Pole Dance Battle 2019.

Pole Dance Battle 2019

Pole Dance není jenom tanec u tyče, i když tato sportovní disciplína svoje původní kořeny nezapře. A ani se o to nesnaží. Souboje krásných, neohrožených atletek, jejichž vystoupení s prvky moderního tance, gymnastiky a akrobacie spolehlivě uvádí do varu publikum, si návštěvníci letošních Prague Harley Days užijí v sobotu 6. 7. od 15:30 ve střední hale Průmyslového paláce. Pole Dance Battle 2019 navíc doprovodí živá hudba zkušených Starwalk, kteří všechny fanoušky vezmou na cestu po hvězdách hudebního nebe.

Externí obrázek

Motocykly, motocykly, motocykly

Prague Harley Days budou opět oslavou světa motocyklismu ve všech jeho podobách, ať už se jedná o stroje historické, nejnovější, cestovní, sportovně střižené nebo odkazující k duchu filmů jako Easy Rider – tedy stylu „chopper“, který je pro obecnou veřejnost synonymem motocyklu Harley-Davidson. Organizátoři připravili soutěž o nejhezčí upravený motocykl pro příchozí, stejně jako výstavu historických i nejnovějších strojů Harley-Davidson nebo bezplatné testovací jízdy na více než 25 v současnosti vyráběných typech legendární značky z amerického Milwaukee. Před průmyslovým palácem předvedou svoje nevšední schopnosti i motocykloví kaskadéři, mezi kterými nebude chybět první tovární jezdec Harley-Davidson ze střední Evropy, Maciej „Dop“ Bielinski z Polska.

Externí obrázek

Základní vstupné na oba dva dny je stanoveno na 600 Kč, ke vstupence zakoupené v předprodeji obdrží každý účastník speciální „nabíjecí“ platební kartu a kelímek s motivy Harley-Davidson. Děti do 15 let, dospělí starší 70 let a handicapovaní mají vstup zdarma.

Externí obrázek

Podrobnosti o programu, vstupenkách, ubytování a další informace o Prague Harley Days najdete na: www.pragueharleydays.cz.

Externí obrázek
Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8574
2130