Pokrok v medicínských technologiích zachraňuje i neléčitelné případy

Žijeme v době, kdy pokrok na poli medicíny, společně s překotným rozvojem lékařských technologií, umožňuje zachraňovat i životy pacientů, kteří by ještě poměrně nedávno byli odsouzeni k jisté smrti.

Pokročilé lékařské přístroje dokáží mnohem lépe diagnostikovat, léčit, zabraňovat komplikacím a odstraňovat dlouhodobé následky i u případů, které byly donedávna prakticky beznadějné.

Dezinfekce a dezinfekční prostředky nejen v době koronaviru

Externí obrázek

Pokročilé zdravotnické technologie oceníme zejména v současné době koronavirové pandemie. Nutnost neustálé desinfekce rukou by ještě před časem znamenala významné kožní problémy a zhoršení alergických potíží pro lidi s citlivou pokožkou. V současnosti však máme k dispozici mnohem šetrnější desinfekci, která nekompromisně zlikviduje veškeré bakterie a viry, přitom je však šetrná i k jemné a citlivé pokožce dětí a alergiků.

Kvalitní zdravotnickou techniku a desinfekci nakoupíte na e-shopu SZO.cz

Najdete zde vysoce kvalitní zdravotnickou techniku a lékařské přístroje, splňující všechny potřebné atesty a odpovídající i těm nejnáročnějším požadavkům. Obchod SZO.cz, neboli Služby Zdravotnickým Organizacím, má dlouholetou tradici. Již déle než 22 let nabízí špičkové lékařské přístroje, zdravotnický materiál i účinnou desinfekci nemocnicím, klinikám i dalším zdravotnickým a sociálním zařízením v celé ČR.

Kromě lékařských přístrojů je součástí sortimentu i nabídka desinfekce od Švýcarského výrobce Stéridine, která v sobě spojuje vysokou účinnost s univerzální použitelností. Výhodou e-shopu SZO.cz je i možnost autorizovaného servisu, revizí a kalibrace lékařských přístrojů a zařízení. Společnost KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o, která e-shop provozuje, má k této činnosti veškeré potřebné atesty a povolení, kvalitní vybavení i školený personál.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7354
7866