Pavel Callta v akčním klipu na styl Tarantina

Pavel Callta natočil odvážný videoklip, kde zachrání mladou slovenskou herečku Zuzanu Kravárikovou ze spárů násilníka, který obsluhuje benzínovou stanici, která nakonec vyletí do vzduchu. Celý příběh je koncipovaný do stylu Tarantina, kde vzápětí přijde nečekaná zápletka i nečekaný konec.

Pavle, jak Tě tato píseň napadla?

Bylo to tak, že jsem přijel unavený ve 3 ráno z koncertu, dal jsem si sprchu a než jsem šel spát, vzal jsem si do ruky kytaru a za 2 hodiny vznikla tahle písnička. Múzy mi nedají spát, ale jsem za ně rád.

Externí obrázek

Námět jsi psal taky sám?

Námět jsem napsal podobným způsobem kolem 2 ráno před pár měsíci, ale den před natáčením jsem se rozhodl natočit to na song „Jiná“. Původně to mělo být na jiný singl, ale jsem v tomhle dost impulsivní, když napíšu něco nového. Inspiroval mě Quentin Tarantino, jehož filmy doslova miluju a chtěl jsem trochu zaexperimentovat.

Herecké obsazení jsi vybíral Ty nebo režisér?

Natáčel to Honza Strach a obsazení vybíráme spolu, nicméně se Zuzkou jsem se znal už déle a do tohoto námětu se mi moc hodila s svou roli zvládla krásně. Záporáka našel Honza a ten se, myslím, taky dost povedl.

Víme, že v klipu vám to dříve zajiskřilo se Sabinou Rojkovou. Jak to bylo v tomto klipu? A co Vaše bývalá přítelkyně Sabina?

Žádné takové jiskření se při natáčení nekonalo a se Zuzkou jsme kamarádi. Se Sabinou jsme také v přátelském módu, takže všechno v pořádku.

Externí obrázek

Co plánuješ do budoucna?

V říjnu plánuji vydat nové album souběžně s novým singlem a videoklipem. Třetí deska se nejspíš bude jmenovat „Jiná“ a také je v plánu zimní / jarní „Jiná tour“, kam srdečně zvu každého, kdo má rád mou hudbu.

Podívejte se tady na klip a ochutnávku fotek v galerii!

Fotokredit: archiv Pavla Callty

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8702
2753