Partnerem prestižní ankety Golfista roku je PGA of Czech Republic

Asociace profesionálních golfistů PGA of Czech Republic přijala na žádost organizátora záštitu nad letošním 4. ročníkem ankety Golfista roku 2017.

Galavečera a slavnostního vyhlášení cen se zúčastní nejen zástupci vedení organizace ale i přední hráči v čele s Klárou Spilkovou, Stanislavem Matušem, Petrem Ničem nebo čerstvým držitelem titulu Master Professional Karlem Skopovým.

„Těší mě partnerství s touto prestižní anketou a jsem rád, že během slavnostního večera upozorníme na výrazné úspěchy našich členů, kteří jsou i přes stále větší konkurenci úspěšní. Zároveň jim předáme několik významných ocenění,“ uvedl k udělení záštity Roman Svoboda, prezident Profesionální golfové asociace hráčů a učitelů golfu v ČR – PGA of Czech Republic.

Letošní ročník ankety se uskuteční v reprezentativních prostorách společnosti Mercedes-Benz PRAHA, Daimlerova 2, ve čtvrtek 8. 3. 2018 v Praze na Chodově od 19. hodin.Ceny budou udělovány v kategoriích:
• Cena partnerů ankety
• Amatér ženy a muži
• Profesionál ženy a muži
• Cena sportovních novinářů
• Absolutní vítěz ankety

Anketa Golfista roku patří mezi nejvýznamnější sportovní soutěže v České republice. Základem nominací jsou žebříčky ČGF a výsledky profesionálů PGA of Czech Republic. Do ankety přispívají amatérští a profesionální hráči, sportovní kluby i trenéři. Vliv mají i hlasy široké veřejnosti mezi golfovými fanoušky, kteří se zapojují do hlasování o nejlepších českých golfistech. Golfista roku je od roku 2014 jedinou odbornou soutěží svého druhu v České republice.

PR článek

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16485
17622