Pánská jízda v outdoorovém stylu

Období karantény je už naštěstí za námi, dny se prodlužují, teplota vzduchu stoupá, a to nás přirozeně láká ne-li přímo zve vyrazit ven, do přírody, na kola, na túry, prostě kamkoliv, ale hlavně s kamarády!!!

Bohužel všechna omezení za námi ještě tak úplně nejsou, hranice některých států zůstávají stále zavřené, ale nebojte se, i naše malá země v tomto ohledu nabízí spoustu krásných a zajímavých míst, stačí si jen správně vybrat podle toho, jaké aktivitě se chcete na vaší “pánské jízdě“ věnovat.
Po společné domluvě kdy a kam vyrazit, jestli vzít i toho či onoho kamaráda (protože kytary se večer vždycky hodí, vtipů není nikdy dost a na karty je taky lepší sudý počet hráčů), v jakém kempu se ubytovat (kdo vezme stan a jak velký nebo raději chatičky?) i případném naplánování každodenního programu nastává další fáze – těšení se.
Tuto fázi ale může záhy vystřídat lehká panika při pokládání si otázky, co si zabalit nebo ještě horší, do čeho to všechno zabalit!!!

Nezoufejte, máme pro vás pár tipů, jak si pohodlně zabalit a nezbláznit se. Třeba batohy a zavazadla Vx Touring od Victorinoxu jsou na podobné výlety v kempech přímo dělané. Jsou ultralehké a z odolných materiálů, batohy se díky pohodlným polstrovaným ramenním popruhům dobře nosí na zádech. Inženýři ve Victorinoxu navíc mysleli i na nepřízeň počasí, takže batohy a zavazadla jsou nepromokavé a voděodolné jsou dokonce i zipy. Jejich součástí je speciální kapsa na mokré boty, propocená trika, plavky nebo ručníky. A pokud se chystáte přece jenom i malinko pracovat nebo poslouchat hudbu či se podívat jenom na mapy, je tady speciální kapsa, ve které bude váš laptop a tablet naprosto v bezpečí.
Pokud raději balíte do kufrů na kolečkách, ale do kempu vám to přijde trochu nepatřičné, VX Touring má i pro vás řešení. Zavazadlo sportovního vzhledu na kolečkách nebo dokonce i zavazadlo s popruhy na ramena. Rovněž tak si můžete vybrat zavazadlo s rozšiřitelným úložným prostorem, kam se vám pak krásně vlezou i nějaké suvenýry pro vaše nejbližší.

Externí obrázek

Samozřejmě na jednotlivé výlety, které budete z místa pobytu podnikat, nebudete vyrážet s velkým batohem či zavazadlem. Jednak to není potřeba a bylo by to malinko nepohodlné. Ať už na kolo, na výšlap do kopců či skal potřebujete menší lehký batoh, kam se vám vleze vše potřebné, ale zároveň o něm skoro nebudete ani vědět. Tak to je přesně Altmont Active Lightweight od Victorinoxu (no je vidět, že s outdoorem mají hooodně zkušeností). Jsou z mimořádně lehkého a odolného materiálu, navíc jejich zadní strana umožňuje perfektní cirkulaci vzduchu a tím i maximální pohodlí na vašich zádech bez propoceného trika. Že potřebujete helmu nebo trekové hole? Není problém. Vnější systém smyček na přední straně slouží právě na upevnění takovýchto předmětu nebo i náhradních bot a nepromokavé bundy. Navíc jsou k dispozici nepromokavé pláštěnky, které lehce na batoh natáhnete a zůstane tak v suchu.

Externí obrázek

Pokud máte v plánu prozkoumat i nějaká města, hrady, zámky a jiná více civilizovaná místa, tak vám na výlet postačí malá a lehká taška, kam se vám pohodlně vejde to nejnutnější (nošení po kapsách už vyšlo z módy). Kolekce Lifestyle Accessory Bags přináší zajímavé, designově jednoduché ale vysoce funkční ledvinky, crossobody tašky nebo malé batůžky na jedno rameno, se kterými budete vypadat stylově a osobní věci budete mít bezpečné pod dohledem.

Externí obrázek

A abychom nezapomněli na neustále zmiňovaný (oprávněně) a důležitý pitný režim. Obzvlášť v čase zvýšené fyzické aktivity a během slunných letních dní je potřeba pravidelně doplňovat tekutiny, s čím vám zaručeně pomůžou láhve na vodu Kambukka, které udrží nápoj příjemně vychlazený či teplý několik hodin.
Po celodenní námaze dobře padne zasloužená odměna v podobě správně vychlazeného piva, které můžete během dne chladit v blízkém potoce a riskovat tak, že vám je v nestřeženém okamžiku někdo odcizí nebo je mít pěkně uložené v chladícím boxu Bravo od značky Gio Style, kam samozřejmě uložíte i jiné nápoje a potraviny (například proteinové tyčinky).

Tak ať se vám výlet vydaří a je na co vzpomínat a o čem vyprávět!

Zmíněné produkty můžete zakoupit na https://www.e-zavazadla.cz/ nebo v kamenné prodejně Luggage & Bags na Jungmannově náměstí 5 v Praze.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7299
4032