Osvěžte se trendy letními koktejly

Letní počasí je tady a s ním se pojí přátelská setkání i skvělé drinky. Vychutnejte si osvěžující kombinace ve vašem oblíbeném baru nebo jimi oslňte své přátele a připravte jim trendy drinky v pohodlí vašeho domova. Načerpejte letní inspiraci na ty nejlepší domácí koktejlová menu.

Také už se vidíte s přáteli na vyhřáté terase s osvěžujícím koktejlem v ruce? Dlouhé teplé letní dny jsou neodmyslitelně spjaté s uvolněnými večery. Horké počasí si žádá svěží nápoje. Překvapte své přátele neotřelými kombinacemi, které jsou na léto jako dělané nebo si je společně vychutnejte na pražském Manifesto Marketu.

Grepino

Novinka letošního roku na českém trhu, vynikající aromatický francouzský Nouaison Gin z dílny známé destilerie G’Vine, vytvoří v jednoduché kombinaci s grepovým Thomas Henry tonikem sladkokyselé osvěžující potěšení. K dokonalosti chybí už jen ostružiny, které svěží chuť podtrhnou.

Externí obrázek

4 cl Nouaison Ginu

16 cl toniku Thomas Henry Pink Grapefruit

led

čerstvé ostružiny

Do vinné sklenice vložte led a nechte ji chvíli zachladit. Slijte roztátou vodu, přidejte francouzský Nouaison Gin, dolijte nachlazeným tonikem Thomas Henry z růžového grepu a lehce promíchejte. Dozdobte čerstvými ostružinami a můžete si pochutnávat na netradičním letním osvěžení. Na zdraví!

Francouzský aromatický likér Nouaison Gin pořídíte na www.1er.cz za 1095 Kč.

Prémiový tonik Thomas Henry Pink Grapefruit seženete na www.1er.cz za 34 Kč.

Triple Orange Gin & Tonic

Hledáte výjimečné botanicals, které vás přenesou do Středomoří? Přesně to je aromatický prémiový Gin Mare. Netradiční svěží pomerančová kombinace s Ginem Mare se skvěle hodí na opravdu parné dny.

Externí obrázek

4 cl Ginu Mare

16 cl Thomas Henry Tonic Water

1 lžička sladké pomerančové marmelády

pár kapek Fee Brothers Orange Bitters

led

čerstvý pomeranč

Zachlaďte vinnou sklenici ledem, promíchejte a slijte roztátou vodu. Přidejte středomořský Gin Mare a lžičku kvalitní pomerančové marmelády a promíchejte. Dolijte prémiový tonik a přidejte pár kapek pomerančového bitteru Fee Brothers. Lehce promíchejte, aby se ingredience dobře spojily. Čerstvý pomeranč nakrájejte na tenké plátky a dozdobte jím svůj dokonalý drink.

Středomořský prémiový Gin Mare zakoupíte na www.1er.cz za 1135 Kč.

Pomerančový bitter Fee Brothers Orange Bitters pořídíte na www.1er.cz za 479 Kč.

Thomas Henry Tonic Water najdete na www.1er.cz za cenu 34 Kč.

Pink Gin

Jedním z největších současných hitů je růžový gin. Jeho oblibě se není co divit, skvěle se hodí do letních koktejlů a je plný aromatických bylin. Potěšte se příjemnou kombinací aromatického ginu Greenall’s Wild Berry, který navíc obsahuje infuzi malin a ostružin, s kapkou brusinkového bitters. Skvělý je v kombinaci se svěžím prémiovým Thomas Henry tonikem.

Externí obrázek

4 cl ginu Greenall’s Wild Berry

pár kapek Fee Brothers Bitters Cranberry

16 cl Thomas Henry Tonic Water

led

jahody

Naplňte vinnou sklenici ledem a promíchejte. Slijte roztátou vodu a přidejte gin a pár kapek bitteru. Dolijte tonikem a lehce promíchejte. Jahody nakrájejte na plátky a můžete podávat.

Prémiový gin Greenall’s Wild Berry seženete na www.1er.cz za cenu 399 Kč.

Brusinkový bitter Fee Brothers Bitters Cranberry zakoupíte na www.1er.cz za 175 Kč.

Prémiový tonik Thomas Henry Tonic Water pořídíte na www.1er.cz za 34 Kč.

Spresso & Tonic

Pokud jste ještě neobjevili kouzlo kávového likéru založeného na sedmiletém prémiovém rumu Flor de Caña, je ten správný čas. Výrazné aroma kávy a zároveň suchý závěr je skvělým netradičním zpestřením pro vaše chuťové buňky. Neodolatelná kombinace s prémiovým tonikem by na vašem letním stole neměla chybět.

Externí obrázek

4 cl likéru Flor de Caña Spresso

16 cl Thomas Henry Tonic Water

led

čerstvá nebo sušená limeta na ozdobu

Vinnou sklenici naplňte ledem a nechte zachladit. Slijte roztátou vodu. Do sklenice přilijte likér Flor de Caña Spresso a dolijte tonikem. Lehce promíchejte a dozdobte plátky čerstvé či sušené limety.

Kávový likér Flor de Caña Spresso pořídíte na www.1er.cz za zvýhodněnou cenu 319 Kč.

Prémiový tonik Thomas Henry Tonic Water pořídíte na www.1er.cz za 34 Kč.

Prémiové destiláty, vína či nealko nápoje můžete zakoupit také v kamenné prodejně v pražském Karlíně. Obchod najdete na adrese Pobřežní 42, Praha 8 (obchod je uvnitř restaurace Pohostinec Karlín). Je zde rovněž možné vyzvednout objednávky z e-shopu www.1er.cz.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8805
4498