Ochutnejte jedinečné spojení kávy a whiskey v Arabica likéru

Káva se jistě řadí k nejvíce požívaným nápojům na světě. Její popularita je obrovská nejen kvůli chuti, ale hlavně díky povzbuzujícím účinkům. Mezi oblíbené alkoholické nápoje zase patří whiskey. Kombinací těchto dvou nápojů vzniká prémiový likér Arabica, který skvěle propojuje dva zdánlivě vzdálené světy chutí.

Káva a whiskey – na první pohled by se mohlo zdát, že nemají nic společného. Při jejich kombinaci však vzniká unikátní mix chutí, který okouzlí vyznavače obou táborů těchto nápojů. Ochutnejte novinku Arabica a užijte si kávovou chuť v doprovodu delikátní whiskey v tomto prémiovém likéru.

A protože není káva jako káva a ani whiskey jako whiskey, správný výběr ingrediencí je pro dokonalou chuť likéru Arabica zcela klíčový. Proto byla vybrána právě káva arabica z kávovníku arabského a tradiční irská whiskey.

Premier

Pro arabiku je typické pěstování v podnebí s vysokou teplotou a stálým klimatem, jaké panuje třeba ve Střední nebo Jižní Americe. Asi ¾ světové produkce kávy jsou právě této odrůdy. Arabica má velmi lahodnou chuť, které dominuje kyselost s tóny čokolády, květin a ovoce. Skvěle proto ladí s typickou whiskey z Irska, jež je vyráběná z ječného sladu a nesladového ječmene v kotlíkovém destilačním přístroji. Není v ní cítit rašelinová příchuť, což jí zajišťuje exkluzivní jemnost. Kávový likér Arabica na bázi irské whiskey v sobě tedy spojuje nejlepší vlastnosti obou použitých nápojových kategorií.

Delikátní likér Arabica můžete pořídit na webových stránkách www.1er.cz za cenu 220 Kč.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16497
4775