NUTREND představuje unikátní projekt: Můj dietní plán

Společnost NUTREND představuje naprosto unikátní projekt, na kterém tým výživových poradců, fyzioterapeutů, trenérů a sportovců pracoval téměř tři roky. Projekt, který nemá ve světě obdoby a který má ambice překročit hranice České republiky.

30 denní výživový plán, tréninkové plány, motivace, doporučení i tipy na výživové doplňky. Nákupní seznamy, díky nímž koupíte přesně to, co potřebujete. Ucelený sofistikovaný systém, který si klade za cíl jediné - každému člověku navrhnout dietní plán na míru. Protože jedině tak bude skutečně účinkovat!

Tým výživových specialistů společnosti NUTREND sestavil seznam jednoduchých otázek a díky vašim odpovědím, které nezaberou více než 2 minuty (forma zaškrtávání) dokáží odborníci z Nutrendu s velmi vysokou pravděpodobností navrhnout co nejúčinnější výživový plán.A jak tedy MUJ DIETNÍ PLÁN funguje? Je to jednoduché. Pomocí kliků na www.nutrend.cz odpovíte na krátký dotazník a během několika dní vám náš tým pošle podrobný výživový a tréninkový plán. Plán obsahuje podrobný rozpis jednotlivých jídel včetně gramáží jednotlivých potravin a jejich nutričních hodnot, recepty i ucelené nákupní seznamy. Navíc všichni získají slevu na výživové produkty společnosti NUTREND. Samozřejmostí je i pravidelný e-mailing s novinkami a tipy, případně i on-line konzultace. A to vše naprosto ZDARMA!

"Byl to jeden z největších projektů, jakého jsem se kdy zúčastnila. MUJ DIETNÍ PLÁN je dokonale propracovaný, na žádný aspekt se nezapomnělo. Od výživy, přes tréninkové sestavy až po doplňky stravy. A navíc, tento projekt bude neustále doplňovaný, obměňovaný a rošiřovaný. Chystáme série cvičebních videí, edukativní videa, video-recepty či víkendové workshopy. Je toho spousta a všichni se na to moc těšíme," prozradila ambasadorka a spoluautorka projektu MY DIET PLAN Olga Šípková.Své o projektu MUJ DIETNÍ PLÁN ví i zpěvák Václav Noid Bárta, který si jej před časem vyzkoušel na vlastní kůži a odstartoval jím svoji celkovou přeměnu. Dnes si život bez správného jídelníčku a cvičení nedokáže představit. "Byl jsem vlastně úplně první, kdo si ten projekt vyzkoušel a už tehdy jsem byl nadšený, v průběhu doby jsem se i sám zapojil do jeho příprav a nafotil jsem cviky, které jsou součástí plánu. Můj život se od základů změnil, což je na mě, myslím, vidět," konstatuje Noid.

Své nadšení neskrývá i marketingová ředitelka a spolumajitelka společnosti NUTREND Martina Zedníková. "NUTREND loni oslavil 25 let úspěšného působení na trzích ve více než 60 zemích světa. A jako poděkování a dárek nejen pro naše věrné zákazníky, ale pro všechny, které oslovuje zdravý životní styl a sport, jsme vytvořili právě MUJ DIETNÍ PLÁN, který v sobě spojuje naše poznatky o výživě, o lidském těle, o jeho fungování, o tréninkových metodách i výživových doplňcích.  A nyní, s jeho uvedením na trh, naše práce nekončí - ba naopak. Už intenzivně pracujeme na dalším plánu na měsíc, nových tréninzích, receptech i motivačních videích. Těší nás, že o tento projekt projevilo zájem i zahraničí," prozradila Martina Zedníková.

PR článek

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
5412
4081