Nestárnoucí román od Ericha Remarqua Tři kamarádi teď jako audiokniha

V rámci edice Moderní klasika vydavatelství OneHotBook vychází již čtvrtá audiokniha od německého prozaika Ericha Marii Remarqua.

Peter May: Nezvratné alibi

Externí obrázek


Cena: 369 Kč (CD), 349 Kč (download)

Závěrečný díl kriminální série Akta Enzo. V elegantním pařížském bytě nastávajícího zetě Rogera Raffina se forenzní expert Enzo Macleod seznamuje se šestým z neobjasněných případů, jež se svého času staly předmětem jejich sázky. Ve vyschlém jezeře se našla mrtvola dívky. Aby vyhrál, pouští se do zdánlivě neřešitelného vyšetřování a vůbec netuší, že záhy své blízké vystaví hrůze, kterou by si nepředstavil ani v nejdivočejších snech.

Čte: David Matásek

Petra Dvořáková: Julie mezi slovy

Externí obrázek


Cena: 289 Kč (CD), 269 Kč (download)

Nové, rozšířené vydání úspěšné knihy pro děti, za kterou vyhledávaná prozaička obdržela Zlatou stuhu. Desetiletá Julie už kolem sebe leccos chápe, nicméně úskalím rodinné situace po rozvodu ještě musí přijít na kloub.

Čte: Veronika Lazorčáková

Sally Rooneyová: Normální lidi

Externí obrázek


Cena: 329 Kč (CD), 319 Kč (download)

Connell a Marianne vyrůstají na maloměstě, jenže tím veškerá podobnost končí: on na střední škole patří ke hvězdám, kdežto ona je outsider. Když se spolu jednou dají do řeči, změní to jejich život od základů. Přestože vzešli z rozdílných prostředí, přitahují se k sobě jako dva magnety. Zatímco Marianne čím dál víc propadá sebedestrukci a Connell hledá smysl života ve vnitřním světě, oba čelí kardinální otázce, jak daleko dokáží zajít, aby druhého zachránili.

Čte: Tereza Dočkalová

Cressida Cowell: Kouzelníci z pradávna 2 – Kouzlo druhé šance

Externí obrázek


Cena: 329 Kč (CD), 289 Kč (download)

Druhé pokračování série o Čáře a Zarovi z éry fantastických tvorů od autorky úspěšné série Jak vycvičit draka. Kouzelnický kluk Zar a mladá válečnice Čára byli vychováni, aby jeden druhého nenáviděli. Přesto teď musejí spolupracovat. Do pralesa se vrátily strašlivé jezinky, za každým stromem číhají úklady a svět se ocitá ve smrtelném ohrožení…

Čte: Jan Maxián

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10148
5895