Nejbarevnější akce roku se blíží

Již 19. až 21.5.2023 se koná 23. ročník Tattoo Convention Prague. V Malé Sportovní hale Na Výstavišti na vás budou čekat 3 dny plné barev, více než 170 tatérů z celého světa, nadupaná foodzone, nově i party zone, nebude chybět tradiční soutěž miss tattoo a samozřejmě tattoo contest. Shows doplní bondage shows, freak shows a nově i přednášky o suspension, piercingu, tetování i svazování.

Tattoo Convention Prague je první a jedinou oficiální International Tattoo convention v České republice a není po Evropě mnoho tattoo shows, které se můžou pochlubit takovou dlouhou historií jako je tato pražská konvence!

TATTOO CONTEST 2023

Tattoo Convention

Na ploše 2400m2 se představí skoro dvě stovky tatérů z celého světa a budou soutěžit o broušené poháry od firmy Eggerman. Letos se soutěží v kategoriích the small, the black & white, the most crazy, the old school & new school a the best of day v sobotu a v neděli v kategoriích the large, the colour, the new black, the realistic , the best of day a the best of show. Vítěz BEST OF SHOW dostane místo na Gods of Ink ve Frankfurtu 2024! Letos nás navštíví i celosvětově uznávaný Flaks32, který tetuje gangstery a celebrity svým unikátním letteringem. Na jeho instagramu má více než 264 tisíc sledujících (@flaks32g). Navíc pro zájemce z řad našich návštěvníků dělá dvouhodinový workshop letteringu a to je šance, která se jen tak nenaskytne, protože je nejen poprvé, ale pravděpodobně i naposled v Praze!

Miss tattoo 2023

I letos se uskuteční volba Miss Tattoo 2023 na hlavním podiu – a to již po jedenácté! Volba bude probíhat v sobotu 20.5. od 15:00 do 16:30. Finalistky byly jako vždy vybírány z online castingu, kde se přihlásila opět desítka potetovaných žen. Výherkyni čeká nejen titul Miss Tattoo 2023, ale taktéž hodnotné ceny od našich partnerů. V porotě Miss Tattoo letos zasednou opět známé tváře: Annabelle Fárová – zpěvačka a moderátorka RockRadia, Nikol Kalašová – Miss Tattoo 2022, která předá i korunku, Leila Abdulnour - Miss Tattoo 2016 a také internetový bavič a komik - Mikoláš trkal alias @bigd4ddymikky

Shutterstock

VÝSTAVA

Letos bude součástí Tattoo Convention Prague i výstava Baroque Balaclava. Můžete se těšit na pestrou škálu obrazů s nádechem betonové džungle plné graffiti a vytříbených tattoo fontů vrstvených do psychedelických ornamentů všeho druhu. Jak název napovídá, inspirace barokem je v těchto dílech zjevná. Smysl pro detail vznešeného letteringu a honosný styl pozlacených rámů z této tvorby plné akrylu a sprayů nelze přehlédnout. Obrazy si zájemci mohou i na místě zakoupit.

WORKSHOPY A PŘEDNÁŠKY

Tattoo Convention Prague je hlavně o tetování a tak nebudou chybět ani přednášky od legendy na české scéně – Lukáše Poláčka. Přednáška o tetování bude rozdělena do tří bloků po 20 minutách. Další přednášky se budou týkat piercingu, suspension – propichování těla háky a práce s rituály, a taktéž se bude konat workshop shibari, kde bude návštěvníkům ukázáno jak vázat, jak nevázat, co dělat a co určitě nedělat!

SHOWS NA PODIU

A kromě přednášek, workshopů, Miss Tattoo a Tattoo Contest, se na pódiu po celý víkend vystřídají nejrůznější shows! Těšit se můžete například na Yelenu – mistryni Česka a Slovenska v akrobacii na vzdušných šálách. Ve vzduchu, ale na kruhu, předvede svou show i Ayala Setara. V závěsu nás pak čekají i dívky svázané provazy díky uměleckému svazování zvanému shibari. Několik vstupů s tímto okouzlujícím vystoupením u nás bude mít GBNY – kapacita v oboru a OSIAN, další ze známých riggerů. Jako tradičně nebude v pátek a sobotu chybět dechberoucí suspension show od Fly High Tribe – jde o show plnou propichování háky a jehlami a taktéž nechybí závěsy za kůži na nejrůznějších částech těla, a to vše s úžasným a promakaným divadlem a kostýmy. Sobotní večer bude navíc ještě obzvláštněn koncertem zpěvačky Annabelle Fárové a jejím šansonem.

Shutterstock

FOOD & PARTY ZONE

O plná bříška se postará několik stánků na Tattoo Convention Prague umístěných a na své si přijdou i vegani. Chybět nebudou opravdu delikátní burgery, luxusní hranolky a hotdogy a nezapomněli jsme ani na dezerty ke kávě! Novinkou letos bude i sushi od Lukáše Neckáře, kterého můžete znát z Mňam TV a návštěvníci si u ColorSushi stánku budou moci udělat i minikurz sushi!

TO VŠE NA JEDNÉ AKCI BĚHEM 3 DNŮ! Dorazte to zažít na vlastní kůži!

Více na www.tattoo-convention.cz

VSTUPENKY - ZDE nebo ZDE

Vzhledem k povaze akce je zvířatům vstup na akci zakázán. Děti mají vstup povolen a do 12 let mají vstup zdarma. Od 12 let se platí klasický vstup.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18039
7841