Mikuláš chodí i za dospěláky

Mikulášská nadílka už dávno není jen záležitostí pro děti.

Externí obrázek

Máte-li doma příznivce Tennessee whiskey, nechte mu za oknem adventní kalendář Jack Daniel’s Holiday Calendar. Za dvaceti čtyřmi okénky se ukrývají nejen originální dárky, ale také 50ml miniatury z celé Jackovy rodiny, které vyčkávání na Ježíška příjemně zkrátí. Za jakým okénkem se ukrývá Jack Daniel’s Tennessee Whiskey No.7, Honey, Fire, Rye, nebo Jack Daniel’s Single Barrel či Gentleman Jack? To se dozví jen ti, kteří byli v průběhu roku poslušní.

Doporučená cena: 1 999 Kč

Trefa do černého

Externí obrázek


Hledáte-li dárek pro milovníka něčeho ostřejšího, s Jack Daniel’s rozhodně nešlápnete vedle. Léty ověřená klasika, v níž je cítit nezaměnitelná chuť pravé americké whiskey, je skvělou volbou pro každého, kdo si rád vychutná poctivě připravenou whiskey. Původní receptura Jacka Daniela je už přes 150 let předávaná z generace na generaci, avšak poslední slovo má až master distiller, který usoudí, zda je whiskey připravená. Darujte kousek americké tradice Jack Daniel’s Tennessee Whiskey No.7., ať vánoční období stojí za to. Veselé Vánoce.

Doporučená cena: 649 Kč

Vsaďte na elegantní klasiku

Externí obrázek


Přiznejme si, že vymyslet originální dárek pro pány není nic jednoduchého. Buď všechno mají, co nemají to si chtějí koupit sami a tzv. „měkkouše“ dostatečně neocení. Vsaďte proto na léty prověřenou klasiku, kterou je Jack Daniel’s, ve speciálním dárkovém balení. Box v sobě skrývá nejen oblíbenou Tennessee Whiskey No.7, ale také placatku s jedinečným designem. Chuť pravé americké whiskey, jejíž výrobní proces se nezměnil již více než 150 let, potěší nejeden pánský jazýček.

Doporučená cena: 749 Kč

Chvilka pro medový požitek

Externí obrázek


Hledáte-li tip na originální vánoční dárek, v kterém se mísí nádech tradice se špetkou jemnosti, sáhněte po dárkovém balení Jack Daniel’s Tennessee Honey. Zlatavá whiskey je jedinečná svou chutí nespoutaného amerického venkova, kterou zjemňuje příměs pravého včelího medu. Máte-li doma milovníka Tennessee Whiskey, který se nebrání neotřelým kombinacím, obdarujte jej dárkovým balením medové whiskey buď se stylovou termoskou, nebo s originálním retro budíkem. Ťik, ťak, je čas na medovýho Jacka!

Doporučená cena: 799 Kč

Externí obrázek

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11337
3632