Limitovaná edice oblíbené pálenky Baron Hildprandt

Výrobce kvalitních českých pálenek Baron Hildprandt z Blatné uvádí limitovanou edici Mirabelkovice. Vychutnejte si exkluzivní Baron Hildprandt Mirabelkovici.

Limitovaná edice ze Zámecké palírny v Blatné Baron Hildprandt Mirabelkovice zaručeně zaujme všechny milovníky kvalitních pálenek. Tato ovocná delikatesa se perfektně hodí ke slavnostnímu přípitku a určitě vám přijde vhod třeba hned jídle.

Externí obrázek

Baron Hildprandt Mirabelkovice vás zaujme svou silou, obsahuje totiž celých 50 % alkoholu. Jejím „otcem“ je mistr destilatér Václav Šitner, jehož vytříbený styl můžete ochutnat v samých delikátních produktech. Z ovoce a vody dokáže vytvářet skvosty v podobě rafinovaných ovocných pálenek s aristokratickým rodokmenem.

Externí obrázek

Chuť nejnovějšího člena baroní rodiny odráží perfektně uzrálé mirabelky a díky velkému podílu pecek v dužině ji skvěle doplňuje lákavá vůně mandlí. Nejlépe si Baron Hildprandt Mirabelkovici vychutnáte při pokojové teplotě, kdy se může plně rozvinout její chuť i vůně.

Externí obrázek

Exkluzivní novinku Baron Hildprandt Mirabelkovice seženete pouze na e-shopu Alkohol.cz a v kamenném obchodě Gurmetum, a to za 719 Kč za 0,7l lahev. S koupí příliš neváhejte, vyrobeno bylo pouze 504 lahví a byla by škoda tu svoji propásnout.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10809
9130