Letní ledové kávy

Cold Brew je jednoznačným favoritem během každého léta. Připravuje se čerstvé každý den a pomalu se louhuje ve studené vodě po dobu dvaceti hodin, aniž by kávová směs přišla do kontaktu s teplem.

Starbucks® Cold Brew se připravuje ze speciální směsi zrnek vypěstovaných právě pro takové pomalé a chladné louhování k dosažení extra jemné chuti a vůně. Jednou ho ochutnáte, a už jeho nezaměnitelné chuti nedokážete odolat. Pro ty, kteří preferují kávu s mlékem, je Cold Brew dostupné i ve verzi Cold Brew Latte a pro ty, kteří rádi zkoušejí nové kombinace, i ve verzi Salted Caramel Cream Cold Brew. Tato letní kávová novinka je oslazená nádechem vanilky a doplněná bohatou smetanovou pěnou s příchutí slaného karamelu.

Externí obrázek

Dáváte-li přednost jemné chuti kávy Blonde Roast, dopřejte si ji během letních dnů ve spojení s ovesným nápojem a sirupem z hnědého cukru v podobě Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso. Tento nápoj je navíc naprosto veganský!

OSVĚŽENÍ BEZ KÁVY

Pokud v létě preferujete osvěžení bez kávy, určitě ochutnejte nápoje z nabídky Starbucks Refresha®. V nabídce kaváren Starbucks naleznete hit minulého léta - Strawberry Açaí Starbucks Refresha®, která v sobě skrývá kombinaci plodů Açaí a plátků sladkých jahod. Dostupná je také v krémové verzi s kokosovým nápojem jako Pink Coconut Starbucks Refresha®. Tento lahodný nápoj je populární po celém světě a možná jej znáte pod názvem Pink Drink.

Externí obrázek

V nabídce Starbucks nechybí ani ledové čaje. Nový Iced Cherry Green Tea vás překvapí zralou a sladkou chutí třešní v kombinaci se zeleným čajem. Klasiky potěší broskvový Iced Peach Green Tea.

Externí obrázek

VYCHUTNEJTE SI SVŮJ LEDOVÝ NÁPOJ STYLOVĚ

Letní limitovaná nabídka Starbucks merchandise vás zcela okouzlí. Z pestrých barev a letních motivů lahví, cold cupů a znovu použitelných sklenic Reusable Cups si vybere skutečně každý. Pokud si navíc v kavárnách Starbucks necháte připravit nápoj do vlastní sklenice, ušetříte vždy 10 korun a přispějete k ochraně přírody. Vychutnejte si své ledové osvěžení udržitelně a stylově!

Externí obrázek
Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14981
4247