Lars Kepler - Zrcadlový muž

Pomůže hypnotizér vyřešit další děsivý zločin?

Letošní podzim přináší bohatou úrodu knižních a audioknižních novinek. Pro všechny fanoušky Larse Keplera je ale opravdovým svátkem – v celosvětové premiéře totiž dnes vychází osmý díl oblíbené knižní řady s komisařem Joonou Linnou. Český překlad románu Zrcadlový muž (Host) vychází zároveň jako audiokniha od OneHotBook v podání herce Pavla Rímského.

Externí obrázek

Osmý díl celosvětově úspěšné detektivní řady s komisařem Joonou Linnou od švédské autorské dvojice píšící pod pseudonymem Lars Kepler na scénu přivádí postavu hypnotizéra Erika Marii Barka z prvního a dosud nejúspěšnějšího dílu série. Roku 2012 román Hypnotizér zfilmoval švédský režisér Lasse Hallström. Českého překladu této knihy se prodalo již více než 110 tisíc výtisků a její audioverze patří mezi nejprodávanější tituly vydavatelství OneHotBook. Celkem duo Lars Kepler prodalo v České republice více než půl milionu knih. Není proto divu, že i nejnovější díl je jedním z nejočekávanějších bestsellerů letošního podzimu.

Jediným svědkem brutálního činu je psychicky nemocný muž, jehož chatrná paměť si odmítá vzpomenout, co viděl. Komisař Joona Linna se proto znovu spojí s hypnotizérem Erikem Mariou Barkem, aby mu pomohl odhalit pravdu. Podaří se jim z choré mysli vydolovat, kdo šestnáctiletou Jenny vytáhl na dětskou prolézačku v centru Stockholmu a oběsil ji tam na ocelovém laně? A kde vlastně dívka, která před pěti lety zmizela cestou ze školy, celou dobu byla? Joona se obává, že by nemusela být jedinou obětí, která takto skončí…

Externí obrázek

Audiokniha vychází jako mp3 ke stažení prostřednictvím digitálních distribucí (za 429 Kč) i jako 2 CD mp3 (za 449 Kč). Pouze na portálu Audiolibrix si však členové předplatitelského klubu mohou tuto audioknihu zakoupit jen za 199 Kč.

UKÁZKU Z AUDIOKNIHY si můžete poslechnout >> ZDE

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7184
3649