Kosmetika s certifikací

Pokud máte citlivou pleť, což se může stát nejen při práci v klimatizovaném prostředí, ale také na čerstvém vzduchu, po základní péči máte pokožku vždy podrážděnou a potřebujete se spolehnout na přípravky, které jsou pro vás vhodné, plné výživných a vyživujících látek, které hýčkají vaši pokožku, vyzkoušejte novou řadu pánské kosmetiky Jonzac.

Všechny BIO produkty JONZAC® jsou buď s jemnou přírodní parfemací nebo úplně bez parfemace a pleť jakéhokoliv typu je skvěle snáší. Obaly všech produktů této značky jsou ekologické, vyráběné tak, aby omezovaly dopad na životní prostředí.

Externí obrázek

Přírodní biokosmetika JONZAC®, obsahuje jen minimum přídatných látek. Vaše pleť tak jejím prostřednictvím dostává jen to zdravé, co potřebuje pro svůj dokonalý vzhled. Navíc obaly jsou recyklovatelné. Pokud myslíte zeleně a na planetu, pak je JONZAC® správnou volbou pro váš mužný styl.

Externí obrázek

Proč lidi stále víc zajímají eko produkty šetrné k planetě? Jsou zodpovědní, nechtějí zatěžovat svou pokožku, zdraví, ale ani Zemi. Značka JONZAC® je držitelem nejvyšší certifikace Cosmos Organic COSMEBIO, je vhodná i pro vegany a vždy se na váš toaletní stolek dostane v ekologickém balení.

Externí obrázek

Právě kůže je největším orgánem lidského těla, skrze pokožku se do těla dostávají látky dobré, ale také škodlivé. Proto je vždy dobré sáhnout po certifikované kosmetice, která je zárukou kvality i toho, že na svou pokožku nanášíte jen to dobré. Přírodní látky a produkty, které vaše pokožka absorbuje bez jakýchkoliv reakcí. Pouze 1 % v přípravcích obsažených jsou syntetické přísad z jasně definovaného omezujícího seznamu ECOCERT. 20 % je následně obsah organických ingrediencí. Celkově ale platí, že 99 % obsahu certifikované biokosmetiky JONZAC® je minimálním obsahem ingrediencí přírodního původu. Kosmetika je vhodná pro vegany, obaly jsou, jak již bylo zmíněno, z přírodního PVC, krabičky jsou produkovány bez chemického bělení, tedy jsou plně recyklovatelné.

Externí obrázek

Nic není blíž přírodě než řady kosmetiky JONZAC®.

Novinka - pánská řada díky tomu, že taktéž obsahuje isotonickou vodu Jonzac - zklidňuje, regeneruje, je protizánětlivá. Obsahuje taktéž rostlinný glycerin, který podrážděnou pokožku zvláčňuje. Přidaná kyselina hyaluronová usnadňuje zadržování vlhkosti v pokožce.

Externí obrázek

Dopřejte si krásu a zdraví jedinou volbou. Volbou pro muže, kteří dbají nejen o sebe, ale i o zdraví planety.

Externí obrázek

Více na jonzac.cz

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11978
7849