Každý opravdový počítačový hráč ví, že potřebuje dokonalé vybavení!

Jako je například toto od společnosti Logitech!

Základní trojčlenka, ergonomická myš, klávesnice a sluchátka! Vše vám společnost Logitech dodá v té nej kvalitě a v obrovském výběru!

Bezdrátové herní myši Logitech dokázaly hernímu světu, že kabel není podmínkou pro excelentní výkon, přesnost a odezvu. Vděčí za to špičkovému senzoru HERO a vlastní technologii LIGHTSPEED, která zajišťuje téměř instantní a bezztrátový přenos informací. Nejpokročilejší senzor HERO 25K navíc nabízí sledováním pohybu 1:1 a nižší spotřebu energie – bezdrátová herní myš Logitech tedy na jedno nabití vydrží mnohem déle.

Externí obrázek

Herní klávesnice Logitech poskytují nejnovější technologie, jež ještě více umocní zážitek ze hry. Nabízí elegantní design, nízkou odezvu a kompaktní provedení kláves. Vše za přijatelnou cenu. Herní klávesnice Logitech vám nabízí spoustu nových technologií vyvinutých speciálně pro profesionální hráče.

Externí obrázek
  • Nízkoprofilové mechanické spínače zajistí příjemný a přesný stisk kláves.
  • Bezdrátová technologie Lightspeed s odezvou pouhé 1 ms.
  • RGB podsvícení s výběrem z 16,8 milionů barev.
  • Možnost synchronizace podsvícení s dalšími herními peripetiemi.
Externí obrázek

U herních sluchátek, má Logitech opravdu velký výběr, vybere si opravdu každý!

Externí obrázek

Bezdrátová herní sluchátka, Drátová herní sluchátka, Sluchátka pro PlayStation 4, Sluchátka pro Xbox ONE, Sluchátka pro Nintendo Switch, Sluchátka pro PlayStation 5!

Stačí si vybrat! Podívejte se na www.logitech.com!

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8125
5149