Jak vybrat chytré hodinky pro sport?

Přemýšlíte o chytrých hodinkách? Chtěli byste je využívat i na sport? Americká značka Garmin nabízí bohatou nabídku chytrých hodinek zaměřených na sportovce. Dokáží motivovat ke sportu, zdravému životnímu stylu a navíc mohou vypadat elegantně při sportu i celodenním nošení.

Ne vždy platí pravidlo, že nejdražší produkt musí být tou nejlepší volbou. Při výběru si položte několik základních otázek. K jakým sportům hodinky využiji? Chci je používat na sport i běžnému nošení? Jsou dostatečně odolné? Mezi další důležité parametry výběru patří i cena a výdrž hodinek na jedno nabití.

Sportovní modely

řada Forerunner

řada Forerunner

Běháte, jezdíte na kole, na lyžích, plavete, hrajete golf, nebo snad patříte k příznivcům triatlonu? Moderní, sportovní, chytré GPS hodinky jsou schopné změřit téměř všechny sportovní aktivity. Při výběru hodinek myslete na všechna potenciální využití, včetně sportů, které byste v budoucnu rádi vyzkoušeli. Sportovní modely hodinek nabízí Garmin v produktové řadě Forerunner. Čím vyšší číslo modelové řady, tím dokonalejší funkce hodinky nabízejí. Předností sportovních modelů jsou velmi nízká hmotnost, dlouhá výdrž baterií a ovládání pomocí tlačítek, které oceníte v zimě v rukavicích nebo když vás při tréninku nebo závodě zastihne déšť.

Celodenní využití

řada vívoactive4

řada vívoactive4

Inovace v konstrukci a vzhledu je společným znakem vývoje chytrých, sportovně zaměřených hodinek v posledních letech. Hodinky řady vívoactive4 nabízí nejen bohatou sportovní výbavu, ale mají i elegantní vzhled a na vašem zápěstí budou ozdobou i mimo sportoviště. Pokud se spokojíte jen s tím nejlepším, zaměřte se na modely řady fénix6. Kultovní, chytré hodinky nabízejí bezkonkurenční kombinaci výdrže, odolnosti a sportovně-outdoorových funkcí.

řada Fénix6

řada Fénix6

Funkce chytrých hodinek
Chytrým funkcím a propojení s chytrými telefony se dnes nevyhnete ani u sportovních hodinek. Chytré funkce nejsou nezbytné, sportovní hodinky by měly být ideálně schopné fungovat samostatně i bez telefonu. Mezi ty nejpoužívanější a tedy ty, které má cenu hledat, patří vestavěný hudební přehrávač a bezkontaktní platby. Hudební přehrávač je navíc kompatibilní i se streamovacími službami jako je Spotify nebo Deezer. Bezkontaktní platby Garmin Pay pak uživatelům iOS i Android telefonů nabízejí možnost do hodinek zadat údaje o vaší platební kartě a dále ji hodinkami při platbách nahradit. K nejjednodušším a cenově nejdostupnějším hodinkám s bezkontaktními platbami a hudebním přehrávačem patří modely Garmin Venu Sq s jasným displejem a všestrannými sportovními funkcemi.

řada Venu Sq

řada Venu Sq

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6968
5392