Jak si léto užít na maximum

Je načase hodit se do klídku. Venku jsou pařáky a titul největšího zachránce si po perném dni připisuje vychlazené pivo. Léto je v plném proudu, což kromě dovolené znamená taky posezení s kamarády, výlety s rodinnou, návštěvy, večírky a samozřejmě taky práce.

Dny máte nabité, nevíte, co dřív a z léta chcete vytřískat maximum. Právě proto jsme pro vás připravili čtyři tipy, jak během léta efektivně využívat zápisníky. Nedáte-li, stejně jako my, dopustit na starý dobrý papír, určitě vyzkoušejte notesy od společnosti Graspo CZ. V portfóliu tiskárny Graspo CZ najdete ryze české výrobky, vše od originálních diářů a zápisníků, po sešity a kalendáře. Používání papírových parťáků je navíc skvělý odpočinek od neustále svítících obrazovek.

1. Nechte hlavu trochu odpočinout

Jeden deadline napsaný na papírku a přilepený na lednici, druhý zase u počítače. Taky je časem všechny poztrácíte a nakonec nevíte, co že jste to měl ještě před odjezdem na dovolenou šéfovi poslat? Dejte všem papírkům sbohem, máme pro vás lepší řešení. G-NOTES NO.2 je skvělý parťák, na kterého se budete moct spolehnout při plném pracovním nasazení i ve volných chvílích na zapisování nápadů. Notes je vybaven tužkou, takže všechny povinnosti a nápady můžete okamžitě zapsat. Zajímavě řešené uzavírání a barevné doplňky kontrastující s černými deskami vytváří jedinečný vzhled. Pokud se přeci jenom nechcete malých poznámkových papírů vzdát, v diáři si je všechny můžete založit do zadní kapsy a všechny vaše poznámky a nápady, třeba na nový návrh pro nadřízeného, v něm budou v bezpečí.

Graspo CZ - G-NOTES NO.2

Graspo CZ - G-NOTES NO.2

2. Poznámky až na prvním místě

Kapesní notes CARBON můžete dát do kapsy nebo taky do přihrádky v autě. Svým formátem zápisník nezabere příliš místa a vy budete mít vždy po ruce kus papíru na zapsání všech potřebných informací. Kolik peněz jsem zaplatil za trajekt a dálnice při cestě na dovolenou? To si přeci nebudu pamatovat. Zapište si to, po návratu můžete sumu zapsat do rodinného rozpočtu a o všem budete mít přehled. Kolik jsem měl najeto kilometrů, než jsem Tondovi půjčoval auto na road-trip a kdy že jsem to měl jet na technickou? Ne nadarmo se říká, že co je psáno, to je dáno. Zapisování těchto podrobností se vám může zdát jako naprostá zbytečnost, ale nebuďte tak skeptičtí, jednou všechny pečlivě uchované poznámky přijdou vhod, třeba při prodeji auta.

Graspo CZ - CARBON

Graspo CZ - CARBON

3. Sbalte si parťáka na cesty

Nezapomeňte si do tašky na dovolenou s sebou zabalit taky úplně klasický zápisník, my doporučujeme SATURN. Notes můžete pořídit hned ve dvou verzích, a to buď se čtverečkovaným nebo linkovaným papírem. Linkovanou variantu oceníte, pokud jste spíše organizovaný typ a potřebujete mít na cestách vždy vše zodpovědně zapsané. Termíny odletu a návratu, odjezdy vlaků, příjezdy autobusů či jméno hotelu. Tolik údajů. Proč na ně neustále myslet, když je jednodušší si informace zapsat a pustit z hlavy pryč. Čtverečkovaný zápisník si oblíbíte, pokud jste výtvarný typ a rád si malujete nebo třeba často hrajete piškvorky. Zápisník SATURN je ve všech provedeních vybaven stylovou banderolí s údaji o notesu a praktickou gumičkou na zavírání. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv, zajisté s ním budete spokojen.

Graspo CZ - SATURN

Graspo CZ - SATURN

4. Zapište si to do sešitu, ne za uši

Tento tip se hodí celoročně. Určitě mi dáte za pravdu, že není nic horšího, než výraz milované polovičky, když domů z nákupu přinesete místo smetany jogurt a z požadovaných pěti věcí jen dvě. Když se to opakuje, tak už vás podezírá, že to děláte snad naschvál, jenže ono se to z té hlavy prostě jen vykouřilo. Možná, že se u vás tenhle scénář doma ještě nikdy neodehrál. To jste šťastlivec. A taky proč to riskovat, když můžete položky k nákupu sepsat do sešitu POP. Zapisování do barevného papírového sešitu s černou obálkou a nápaditým prošitím si tak oblíbíte, že nezůstanete pouze u zaznamenávání nákupních seznamů. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Graspo CZ - POP

Graspo CZ - POP

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3589
900