HECHT stále roste a nabízí práci

Nákup zahradní a dílenské techniky není jen čas strávený na prodejně. Ale především proces, který začíná tím, že přemýšlíme o svém domově, zahradě, zónách bydlení a způsobech využívání volného času.

Bydlení je příběh

„Každý zákazník prožívá příběh svého bydlení zcela jinak a značku HECHT specialista na zahradu nachází na mnoha místech v různých fázích svého kupního rozhodování. Proto se snažíme identifikovat s našimi zákazníky, pečlivě poznávat jejich potřeby, ať třeba zatím pouze přemýšlejí o snadném sešroubování poliček v dětském pokoji akumulátorovými šroubováky, nebo „zatím“ jen hledají a porovnávají parametry a ceny vhodných pomocníků, které budou využívat v péči o dům a zahradu,“ tvrdí Jan Libánský, manažer marketingu společnosti HECHT.

Společnost HECHT MOTORS má, nejen díky svým velmi pestrým produktovým řadám v segmentu zahradní techniky, dílenského vybavení, volného času a elektromobility, ambici být moderním a technologicky vyspělým rádcem jak při výběru produktů, tak v poučení o správném a bezpečném způsobu zacházení s nimi.

Externí obrázek

Zákazníkům radíme profesionálně a na míru

To je i přidanou hodnotou pro naše zákazníky – kterým radíme s ohledem na aktuální podmínky jejich zahrad, členitost terénu, frekvenci údržby zahrady, dostupnost elektrické sítě, na jaké parametry strojů se mají při výběru zaměřit, jak stroje správně používat, aby efektivně a bezchybně plnily svou funkci. Proto nespoléháme jen na online prostředí, kam umísťujeme různé rady, návody, tipy, blogy, kalkulátory, ale vychováváme si své kvalitní prodejní specialisty, aby byli schopni zákazníkům kvalifikovaně poradit s řešením jejich zahrad.

Máme tradici – rosteme – nabízíme práci

Společnost HECHT MOTORS stále dynamicky roste, nejen v parametru růstu obratu, šíři nabízeného sortimentu, ale protože svými prodejnami a e-shopem pokrývá převážnou část trhu, stává se také významným hráčem v oblasti zaměstnanosti, a to i v regionech s tradičně vysokou mírou nezaměstnanosti.

Skutečnost, že jsme na trhu již 25 let, je dostatečným důkazem, že i jako zaměstnavatel je HECHT partnerem velmi stabilním s dlouhodobou perspektivou, což je dobrá výchozí pozice pro plánovaný nárůst pracovních míst. Samozřejmě, že nové kolegy za dobře odvedenou práci motivujeme benefitním systémem korespondujícím se zvyšováním prodeje, smlouvami na dobu neurčitou, zaměstnaneckými slevami na sortiment a dalšími standardními benefity. Noví kolegové tak mohou objevovat nové možnosti uplatnění a profesně se vyvíjet.

V centrále společnosti, nových prodejnách či skladech najde uplatnění široké spektrum profesí od prodejních a servisních techniků, řidičů, vedoucích úseků až po analytiky, grafiky, IT administrátory apod.

Rádi byste si našli lepší práci?

Podívejte se na naši aktuální nabídku pracovních míst: kariera.hecht.cz

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7577
3271