Grilovací sezóna právě začíná!

Je jasným faktem, že právě do Globusu vedou v posledních letech kroky všech grilovacích nadšenců, kteří s prvními slunečními paprsky vytáhnou gril a jejichž sezóna končí až se sychravým podzimem.

Proč právě Globus? Odpověď je jednoduchá. Právě zde totiž zákazníci vsází na kvalitu a široký sortiment zboží. A řeč není zdaleka jen o potravinách.

Největším tahákem letošního roku bude bezpochyby Globus hamburger, na jeho receptuře řezníci a pekaři z Globusu usilovně pracovali a suroviny na něj seženete ve všech hypermarketech Globus. V Řeznictví Globus používají výhradně hovězí maso z českých chovů a chuť hamburgeru je doladěna k dokonalosti za pomoci bylinek a koření. Bulky od pekařů jsou ve světlé i tmavé variantě, která obsahuje vícezrnnou směs (len, slunečnice, pšeničné otruby).

Externí obrázek

Pro snadnější orientaci a rychlejší nákup najdete v hypermarketech Globus tzv. Hamburger pointy, které se nacházejí u oddělení řeznictví. Zákazníci zde na jednom místě najdou nejdůležitější suroviny pro přípravu hamburgerů. Tyto pointy jsou zároveň poblíž oddělení ovoce a zelenina, aby si zákazníci mohli lehce doplnit zbývající sortiment. V Globusu rovněž nezapomínají na celou škálu grilovacích sýrů či široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9369
9295