Esquire uvádí ŠKODA SUPERB SCOUT

Víte, jak poznáte aktivního člověka? Je vždy o krok napřed. A to jak v profesním životě, tak v tom soukromém. Je to tahoun, jemuž ostatní dýchají na záda. Zároveň je svými činy a výsledky inspirativní osobností pro ostatní. Do jakého vozu by nejraději usedl?

Do reprezentativního, prostorného, rychlého, výjimečného, spolehlivého a univerzálního. Nápad? Jeden tu máme: ŠKODA SUPERB SCOUT. Může se pochlubit kombinací elegantního designu a vlastností offroadového vozu. ŠKODU SUPERB SCOUT koupíte výhradně v karosářské verzi kombi s pohonem všech kol. Atraktivní vzhled dotvářejí standardně dodávané robustní prvky karoserie, 18″ kola z lehké slitiny Braga, paket pro špatné cesty se zvýšenou světlou výškou o 15 mm a speciální prvky SCOUT v interiéru. Milovníci originality ocení novou metalickou oranžovou barvu Tangerine. Pod kapotou najdete nejvýkonnější naftový nebo benzinový motor modelové řady. Naftový motor 2,0 TDI o výkonu 140 kW (190 k) s maximálním točivým momentem 400 Nm je kombinován s pohonem všech kol a sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG. Benzinový motor 2,0 TSI o výkonu 200 kW (272 k) s maximálním točivým momentem 350 Nm je standardně dodáván s pohonem všech kol a sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG. Oba motory jsou velmi úsporné díky systému StartStop a rekuperaci brzdné energie.

Součástí standardní výbavy jsou vyhřívaná přední sedadla, vyhřívání zadních sedadel je nabízeno na přání. Displej infotainment systému zobrazuje dodatečné údaje o jízdě v terénu. U modelu ŠKODA SUPERB SCOUT se mohou těšit na dokonalé pohodlí i cestující na zadních sedadlech, kteří ocení velkorysý prostor před koleny. Paket pro spaní, který je k dispozici na přání, obsahuje pohodlné, velké opěrky hlavy a přikrývku. ŠKODA SUPERB SCOUT nabízí největší zavazadlový prostor ve své třídě o objemu 660 l, který lze sklopením opěradel zadních sedadel zvětšit na 1950 l. Součástí standardní výbavy jsou elektricky ovládané páté dveře a také virtuální pedál, který otevírá páté dveře pohybem nohy pod zadním nárazníkem.

Čím jiným by mohl jezdit aktivní muž, který chce vždy to nejlepší?

Externí obrázek


Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
5732
990