Esquire uvádí ŠKODA Octavia

Všichni je známe a tak trochu jim závidíme. Mají totiž něco, co většina lidí nemá, a ani mít už nemůže: jsou za všech okolností mezi prvními. Ne protože jsou to namyšlenci, ale protože jim to prostě pálí a dokážou si propojovat získané informace. Jsou plní nápadů, jsou ochotní riskovat a mají dost odvahy na to, aby se pustili do čehokoli nového. Jsou to prostě rození lídři, kteří svým postojem a nadšením strhávají ostatní.

Stejný je i nový model ŠKODA OCTAVIA s emotivním vzhledem a nadupaný inovativními technologiemi. Dynamičtější a emotivnější, zároveň funkční a praktická. Budoucí majitel se může těšit na head-up displej, systém shift-by-wire a ergonomická sedadla šetrná k zádům. Nabídka motorů zahrnuje úsporné benzinové a naftové motory, dále nabízí verzi s pohonem na zemní plyn, s plug-in hybridním pohonem a mild-hybridní technologií. Zvenku si okamžitě všimnete zvětšených rozměrů vozu a emotivního vzhledu. Uvnitř vás zaujme nový koncept interiéru, kdy je přístrojová deska rozdělena do několika horizontálních úrovní a který kombinuje skvělou funkčnost a velkorysou nabídku prostoru s kvalitními materiály a promyšlenými designovými prvky. Moderní možnosti konektivity a nové asistenční systémy zajišťují ještě větší úroveň bezpečnosti a komfortu.

Externí obrázek

Čtvrtá generace nejprodávanějšího modelu OCTAVIA je prostornější, bezpečnější a nabízí ještě více možností konektivity než kdy předtím. Vůz je delší a širší než předchozí generace a nabízí ještě větší zavazadlový prostor.

Jestli je nějaké auto přirozeným lídrem trhu, je to právě ŠKODA OCTAVIA.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6803
3770