Esquire uvádí ŠKODA FABIA

Ve slavné pohádce Pyšná princezna na samý závěr stane urostlý král Miroslav v ševcovské chatrči, kde se rozvaluje švec v královských šatech.

Král mu napráská, a když mu chce švec líbat nohy, pronese Miroslav větu, která by se měla tesat do kamene: „Před nikým se neponižuj, nad nikoho se nepovyšuj.“ Chlapů, kteří hrají na rovinu a drží slovo, jako by bylo čím dál méně. Naštěstí je to jenom zdání. Takových mužů je pořád ještě dost, jenom nestaví na odiv, co dokázali, a vystupují spíš skromně než okázale. Také jezdí v autech, jež nestojí na vrcholku žebříčku nejdražších vozů, ale udržují si svou spolehlivost a navíc jsou krásná na pohled. Jako je třeba ŠKODA FABIA MONTE CARLO.

Externí obrázek

Lifestylová varianta ŠKODA FABIA MONTE CARLO zaujme originálním vzhledem exteriéru i interiéru. Přední spoiler, střešní spoiler a zadní difuzor jsou vždy v černé barvě. Oba B sloupky a nástupní lišty zdobí plaketka MONTE CARLO. Boční prahy jsou v černém provedení. Palubní desku zdobí nová lišta v dekoru Carbon. Optickým odkazem na svět motorsportu jsou bílými kontrastními švy zdobená sportovní sedadla potažená kůží s karbonovým vzhledem společně s červenými švy ve výplni předních dveří a na středové opěrce, která je dostupná na přání. Prostě auto, do kterého je radost si sednout. Přestože spadá do segmentu malých vozů, dokáže nabídnout překvapivé množství vnitřního prostoru včetně zavazadlového. Pohodlný podvozek, široká bezpečnostní i komfortní výbava přibližuje jízdní zážitek vozům vyšší třídy. Zároveň si však stále zachovává pro malé vozy typickou kompaktnost, úspornost a celkovou uživatelskou nenáročnost. Další velkou předností je celá řada praktických Simply Clever řešení, která dokážou zjednodušit život.

Motorová paleta zahrnuje jeden tříválcový benzinový motor MPI a dva tříválcové motory TSI o objemu 1,0 l. Oba motory TSI jsou nově vybaveny filtrem pevných částic

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4180
2614