Elektroskútr ve stylu chopperu – HECHT COCIS

Hit letošní sezóny? E-skútr! Máme pro vás tip na jeden opravdu pořádný, ve stylu „chopper“. Je to HECHT COCIS a na silnici s ním uděláte opravdu parádu.

Styl a dokonalý design

Nádherné křivky a skvělé posezení. HECHT COCIS je ideální jak do městského provozu, tak na kratší cesty mimo město. Využijete jej na cesty do práce, do školy, za přáteli nebo třeba i na výlety jen tak pro radost. Je dvoumístný, a tak s sebou můžete vzít i vaši slečnu. HECHT COCIS je vybaven kotoučovými brzdami a kola má obuta do robustních bezdušových pneumatik. Pořídíte jej v modré, červené a také klasické černé barvě, která umocní ten pravý „motorkářský“ design.

Dva akumulátory místo jednoho

Akumulátor má HECHT COCIS uložen ve skříňce pod sedlem, a potěší vás zásadní vychytávka – v podlaze pod nohami řidiče je umístěna další skříňka. Do ní můžete umístit další akumulátor, a tedy zvýšit dojezd skútru na dvojnásobek (tedy až na 120 km).

Externí obrázek

Výhody e-skútrů

Elektroskútry nabízejí velice levný provoz – levněji se dá snad už jen jezdit na kole nebo chodit pěšky. Zároveň vyžadují jen minimální údržbu, jsou tiché a neprodukují žádné zplodiny.

Parametry – aneb podtrženo sečteno

HECHT COCIS má vysoký točivý moment již v nízkých otáčkách – proto je v rozjezdu pěkně svižný, což oceníte hlavně v městském provozu. Samozřejmostí je homologace pro provoz na pozemních komunikacích.

HECHT COCIS: Bezuhlíkový motor 1500 W, kvalitní Li-Ion akumulátor 60 V / 20 Ah, maximální rychlost 45 km/h (mohou jej řídit tedy i osoby od 15 let s řidičským oprávněním AM), dojezd až 60 km na jedno nabití, max. zatížení 180 kg, nabíjí se 6–8 hodin, robustní pneumatiky 18*9,50-8.

Nejen HECHT COCIS, ale také další e-skútry, horská či městská elektrokola, e-koloběžky, hoverboardy či aku čtyřkolky najdete na www.hecht.cz

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
5786
3600