El Clásico - Novinka z Karibiku

Pečlivý výběr těch nejlepších rumů hlavně z Trinidadu, Dominikánské republiky a Barbadosu se spojil v prémiových karibských destilátech El Clásico hned ve dvou variantách.

El Clásico XO a El Clásico Elixír byly představené na 16. ročníku luxusní galadegustace vín a alkoholických nápojů, která proběhla v lednu 2020 v Kaiserštejnském paláci.

Externí obrázek


El Clásico XO

Výběrový blend těch nejlepších rumů z Trinidadu, Dominikánské republiky, Barbadosu a Guyany zrál po až dobu 15 let v sudech z amerického dubu po bourbonu. Rum El Clásico XO potěší všechny milovníky opravdu jemných rumů. Ve vůni vás oslní koření, jako je kardamom či skořice. V chuti pak ucítíte lehké tóny ovoce či čokolády. El Clásico XO se díky své sušší chuti výborně hodí ke sladší čokoládě, dezertům či pak k silnějším doutníkům.

Externí obrázek

Komplexní a jemný rum El Clásico XO pořídíte na www.1er.cz za 715 Kč za 0,7 l.

El Clásico Elixír

Harmonická kombinace prémiových karibských rumů z Dominikánské republiky, Barbadosu a Trinidadu zrajících v sudech po bourbonu vytváří tento rumový elixír. Jeho vynikající jemnost je doplněna příjemnou kořenitostí. Lehkou sladkost podtrhuje chuť vanilky, skořice a aromatického kardamomu. Lahodná vůně tohoto prémiového destilátu perfektně doplňuje jeho aromatickou chuť.

Externí obrázek

Příjemně jemný El Clásico Elixír koupíte na www.1er.cz za 499 Kč za 0,7 l.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9463
1792