Detektivka Hora Duchů vyšla v audio verzi

Oceňovaný debut tasmánského autora přináší napínavý příběh z neobvyklého prostředí.

Na sklonku loňského roku vydalo Nakladatelství Host debut tasmánského autora Kylea Perryho v překladu Ireny Steinerové. Knižní předloha zaujala tvůrčí tým vydavatelství OneHotBook a tak její audio verze na sebe nenechala dlouho čekat. Audiokniha HORA DUCHŮ v režii Michala Bureše a interpretaci herce Aleše Procházky zaujme milovníky detektivních thrillerů s nádechem hororu a tajemna.

Externí obrázek


Hora Duchů (česky Host, 2021) je románovým debutem tasmánského autora Kylea Perryho, který byl přeložen do pěti jazyků a získal celou řadu literárních ocenění. Dílo těží z autorovy důkladné znalosti tasmánské přírody a jeho bohatých zkušeností s lidmi, kteří se ocitli na šikmé ploše. Detektivka s prvky thrilleru přináší napínavý a propracovaný příběh okořeněný pro české čtenáře a posluchače neobvyklými kulisami.

Když se v divočině tasmánských hor ztratí během výletu čtveřice náctiletých školaček, mají obyvatelé městečka Limestone Creek pocit děsivého déjà vu, neboť k podobné události tu došlo už v roce 1985. Právě od té doby mezi zdejší mládeží koluje strašidelná legenda o Hladovém dědkovi, který ve skalách číhá na hezké dívenky… Zkušený detektiv Con Badenhorst, který je k případu povolán, sice na pověry nedá, ale i tak je mu jasné, že ho čeká nadmíru složité vyšetřování. Musí se totiž vypořádat nejen se všemi podezřelými, ale také s rodinami pohřešovaných dívek, zkorumpovanými policisty, drogovými dealery a v neposlední řadě s intrikami místní celebrity – kamarádky zmizelých dívek mající na sociálních sítích stovky tisíc sledujících. A ještě mu za krk dýchá jeho šéfová, která se na rozdíl od něj nejvíce strachuje o vlastní reputaci. Podaří se najít děvčata živá? Kdo stojí za jejich zmizením? A proč má Con neodbytný pocit, že mu tady nikdo neříká celou pravdu?

Pro vás namluvil Aleš Procházka

Pro vás namluvil Aleš Procházka

 

Audiokniha v celkové délce 14 hodin 23 minut vychází jako mp3 ke stažení prostřednictvím digitálních distribucí (za 379 Kč) i jako2 CD mp3 (za 399 Kč). Pouze na portálu Audiolibrix si však členové předplatitelského klubu mohou tento titul zakoupit jen za 199 Kč.

UKÁZKU Z AUDIOKNIHY si můžete poslechnout>>ZDE

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11991
7868