DEN Bav se golfem v Hluboké nad Vltavou – zábava pro celou rodinu

Zažijte golf jinak! Dejte šanci tomuto krásnému sportu pro všechny generace. DEN Bav se golfem se uskuteční v sobotu 5. září na Hluboké a má symbolický podtitul „Hlubocká radost z golfu“. Ukazuje, že jde o sportovní aktivitu, která lidem pomáhá, jak k fyzické, tak k duševní pohodě. Je určen veřejnosti i rodinám, toužícím poznat a vyzkoušet něco nového. Celý program bude doplněn o další aktivity, např. lekce samby s Veronikou Lálovou, testování dětských kol BEANY i tzv. dětského gravelu, ale na své si přijdou rovněž milovníci raw dobrot BioPuro.

Sport pro všechny generace ukáže pravou tvář 5. září v areálu Zámeckého Golf resortu Hluboká, který se stane na celý den centrem sportovního života pro široké okolí. Šanci vyzkoušet zdravý sport budoucnosti, tradiční a moderní aktivitu, dostanou účastníci, kteří dorazí na Den Bav se golfem.

Externí obrázek

Více než sto hřišť po celé republice a přes 50 tisíc aktivních hráčů jsou dostatečným důkazem, že golf už v tuzemsku zlidověl, a navíc je považován odborníky za jeden z nejzdravějších sportů. Hrají ho bývalí i současní vrcholoví sportovci, stejně jako aktivní senioři, děti i celé rodiny. Stal se oblíbenou disciplínou, v níž mezi sebou na rozdíl od jiných sportů mohou soutěžit špičkoví hráči s rekreačními amatéry, což umožňuje golfový hendikep. Pro mnohé se golf stal skutečnou pozitivní drogou, které se již nikdy nevzdají.

Externí obrázek

Zažijte golf jinak!

Možnost vyzkoušet ho ZDARMA, a ještě si u toho zasoutěžit, dostanou účastníci akce, která bude nabízet více než jen golfový program. Co si můžete ode Dne Bav se golfem na Hluboké slibovat?

Bude toho opravdu hodně, protože program začíná už v 8:00 hod. Počítá se jak s úplnými začátečníky, tak s těmi, kteří už aktivně hrají.

Externí obrázek

Táhnout bude určitě atraktivní golfová exhibice, ale na účastníky čeká především soutěžní program na několika stanovištích, v rámci kterých může jakýkoliv zájemce vyzkoušet golfové údery.
Odpoledne bude akce pokračovat v podobném duchu, opět včetně soutěží na stanovištích, účastníkům bude navíc otevřena i možnost zahrát si na jedné jamce hřiště. Ve 14:00 odstartuje oblíbený puttovací turnaj a v 17:00 dojde k vyhlášení vítězů.

Každý si najde to své

Na své první golfové kroky se mohou těšit děti, které mají šanci vyzkoušet během dne SNAG golf, přizpůsobený nejmenším hráčům krásného sportu. Dále si mohou zajezdit na nejlehčích dětských kolech na trhu od značky BEANY, která se specializuje pouze na výrobu dětského sportovního vybavení. Na testování budou k dispozici horská, městská kola, ale také novinka jako je např. gravel bike neboli „štěrkolet“. Najdou zde i skákací hrad či malování na obličej.

Externí obrázek

Zatančete si sambu s Veronikou Lálovou!

Velký zájem bude jistě o vystoupení (ve 13:00) tanečnice Veroniky Lálové, jediné Češky, která se zajímá do hloubky o sambu a pravidelně se jezdí vzdělávat k těm nejlepším tanečníkům do Ria de Janeira. V hlavním městě Brazílie se účastnila i proslulého karnevalu! Veronika společně se Zdeňkem Piškulou vyhrála StarDance 8 a stala se finalistkou StarDance s Davidem Svobodou.

Od 13:30 bude dávat lekce samby.

Externí obrázek

Dárky jako zlatý hřeb dne

Příchozí mohou vyhrát předplatné časopisu Golf Premium i poukazy na sportovní aktivity projektu Lipno naplno. Na své si přijdou také dámy! U stánku Beaty lounge Asklepion pro ně bude připravena digitální diagnostika pleti a další služby. K dispozici bude ochutnávka raw dobrot, agáve sirupu a dalších výrobků od značky BioPuro.

Bonusem pro účastníky je vstup zdarma na tréninkové plochy resortu až do 31. října a také 20% sleva v golfové restauraci.

Více o akci na https://www.bavsegolfem.cz/

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6135
4733