Clash of the Stars 5

Zápasy celebrit a influencerů poznají prvního mistra!

Stále populárnější boj celebrit Clash of the Stars čeká přelomový galavečer. V pořadí už pátý event nese přízvisko „The champ is here“, což zdůrazňuje historicky první boj o titul v rámci organizace. Poperou se o něj český influencer Marek „Datel“ Valášek a slovenský bavič Tomáš Križan alias Dynamo. Kromě toho určitě opět nebude nouze o velkou porci kontroverzních výroků i šokujících momentů přímo v kleci, včetně souboje výškově handicapovaných nebo utkání nevidomého bojovníka. Galavečer se uskuteční už tuto sobotu 10. června v pražské O2 Universum a na všechny vypsané zápasy si můžete vsadit s bonusem u Fortuny.

Fortuna

Clash of the Stars se rychle zařadil mezi nejpopulárnější tuzemské zápasnické organizace. Místo profesionálních bojovníků v ní soupeří hlavně celebrity a všemožní podivíni z českého a slovenského YouTube, Instagramu, TikToku, OnlyFans a dalších sociálních sítí, stejně jako bodybuildeři, zpěváci, rappeři a plno dalších. Ačkoliv zástupci profesionální MMA sféry o těchto akcích příliš pozitivně nesmýšlejí, mezi milovníky bojových sportů a nadšenci do kontroverzních reality show jsou stále více populární. O tom svědčí i aktuální zájem o vstupenky, které se podle organizátorů na nadcházející akci vyprodaly za méně než 48 hodin. Očekává se navíc i rekordní sledovanost na internetu. Předchozí galavečery provázely bizarní bojové kreace i napadení, divoké slovní přestřelky, teatrální chování i vzájemná vyhrožování mezi účastníky.

První titulový zápas organizace obstarají ve váhové kategorii do 84 kilogramů jedni z nejzkušenějších bojovníků Clash of the Stars. Youtuber Marek Valášek, přezdívaný Datel, má před sebou už třetí duel. V předchozích dvou slavil pokaždé vítězství na body, čímž si řekl o mistrovskou šanci. Český influencer je mezi fanoušky známý svou tréninkovou pílí, ostatně v předchozím klání ho vedl jako hlavní trenér Michal Kotalík z profesionální organizace Oktagon MMA. Do cesty se mu postaví slovenský bavič a člen populární partičky Naked Bananas Tomáš „Dynamo“ Križan. Ten bude opět díky své urostlé postavě spoléhat zejména na svou sílu a wrestling. To vše ukázal i v posledním střetu, v němž ukončil soupeře před limitem na submisi. Podle sázkových kurzů je Križan favoritem duelu, rozhodne se však až v kleci.

Shutterstock

Kromě boje o pás šampiona nabízí pátý Clash of the Stars na své zápasové kartě dalších jedenáct střetů. Fanoušci se mohou těšit například na představení Kluka s kamením, Diega Kotlára, Karlose Bendy, Tadeáše „Mawara“ Růžičky, Matouše Kaluby, Danny TvTwixxe nebo Tadeáše Kuběnky.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je přísně zakázána.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18656
10694