Chopin Vodka je první luxusní jednosladovou vodkou na světě

Byla vytvořena v 90. letech 20. století v malé tradiční rodinné palírně v Krzesku, v nedotčeném prostředí východního Polska, které je proslulé svou úrodnou půdou.

V areálu palírny, pocházející z 18 století, se vyrábí vysoce kvalitní produkt podle tradičních metod a receptury. Základní surovinou pro výrobu Chopin Vodky je brambor, žito a pšenice. Veškeré tyto suroviny pocházejí z blízkého okolí palírny, jak z vlastních polí tak i od okolních farmářů, z nichž mnozí pracují v palírně více než 30 let.

Každá láhev Chopin Vodky odráží ve své chuti charakter lokálních surovin, z kterých byla vyrobena. Její název byl inspirován vynikajícím hudebním skladatelem Fryderykem Chopinem.

Shutterstock

Chopin Potato Vodka je celosvětově nejvíce oceňovaná bramborová vodka. Každá láhev je spojením brambor, droždí a vody z artéské studny. Je přirozeně bezlepková, vyznačuje se bohatou krémovou chutí a příjemnou vůní s citelnými tóny vanilky a zeleného jablka. Díky svému jedinečnému krémovému a plnému chuťovému profilu je ideální k samostatnému popíjení.

Chopin Vodka

Přesvědčte se sami a objednejte na www.exclusivedrinks.cz

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16946
3378