Charles Heidsieck byl oceněn v International Wine Challenge 2022

Vrchní sklepmistr vinařství Charles Heidsieck Cyril Brun byl oceněn v letošním ročníku prestižní mezinárodní vinařské soutěže International Wine Challenge (IWC). Charles Heidsieck tak získalo několik cen pro nejlepší vinařství v kategorii perlivých vín.

Tradice soutěže International Wine Challenge sahá k roku 1984, kdy se poprvé uskutečnila, a jedná se o jednu z nejprestižnějších vinařských soutěží na světě. Každé víno je v soutěži posuzováno „na slepo“, a hodnocení je tak maximálně objektivní. Vinařský dům Charles Heidsieck získal ocenění již ve 14 ročnících IWC.

Premier

Sklepmistr Cyril Brun je členem vinařství Charles Heidsieck již od roku 2015. První ocenění své práce v tomto proslaveném vinařském domě získal již v roce 2019. Jeho opětovné nynější ohodnocení je velkou poctou nejen pro jeho práci, ale i pro celý tým a samotná vína Charles Heidsieck.

Vinařský dům Charles Heidsieck pak v letošním ročníku soutěže IWC získal dvě trofeje (z pěti možných), a to v kategorii Vintage Blanc de Blancs Champagne, kde bylo oceněno Charles Heidsieck Blanc des Millénaires 2007, a v kategorii Rosé Champagne za růžové víno Charles Heidsieck Vintage Rosé 2008.

Premier

Luxusní vína a šampaňská značky Charles Heidsieck můžete pořídit na webových stránkách www.1er.cz.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10767
8682