Champagne Charles Heidsieck oceněno jako Champagne of the Year

The Whisky Exchange Champagne of the Year zvolila champagne Charles Heidsieck Brut Reserve v dárkovém balení jako vítěze pro letošní rok. Porota sledovala ta nejlepší champagne ve vybrané cenové kategorii do 65 liber (zhruba 1900 Kč) a kromě kvality porovnávala také hodnoty, jako je poměr kvality a ceny či atraktivita obalu. Distributorem prémiového champagne Charles Heidsieck je v České republice společnost Premier Wines & Spirits s e-shopem www.1er.cz.

srovnávání The Whisky Exchange Champagne of the Year. Do úzkého výběru v kategorii vín do 65 liber (v přepočtu 1900 Kč) se dostalo pouze osm lahví. Ty byly dále porovnány především podle kvality. Kromě toho se však hodnotil i jejich obal či poměr kvality a ceny.

Externí obrázek

Oceněné cuvée Charles Heidsieck Brut Reserve obsahuje 40 % rezervních vín, která zrají v průměru 10 let, což mu dodává charakteristické plné tóny. Díky tomu také dalece předčí typická neročníková champagne. Víno je díky perfektně vyvážené kombinaci aroma sušeného ovoce, opečené briošky a ořechového závěru opravdovým potěšením pro všechny milovníky kvalitního champagne.

Oceněné champagne Charles Heidsieck Brut Reserve seženete na www.1er.cz za cenu 1699 Kč za 0,75 l.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9188
3905