Balance Club Brumlovka a UK FTVS spojily své síly

Nový rok přináší i nové příležitosti! Proto od 1. ledna 2021 dochází k propojení Balance Clubu Brumlovka a Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, které oběma partnerům přinese řadu benefitů.

Externí obrázek

Balance Club Brumlovka je členské fitness a wellness centrum, jehož posláním je přinášet do života rovnováhu duše a těla. Klub své jméno v rámci partnerství spojuje s profesionály, vědou a subjekty s vizí napomoci vzdělávání v oblasti sportu, proto se 1. ledna 2021 stal také oficiálním PARTNEREM VZDĚLÁVÁNÍ UK FTVS. Bude tak kontinuálně spolupracovat na vzdělávacích programech a projektech napříč studijními obory, zajišťovat prostor pro praktickou výuku a mentoring studentů přímo v provozu Klubu a podílet se na pořádání eventů a akcí fakulty. Vzájemná kooperace přinese rovněž prostor pro podporu dalšího vzdělávání a školení pro členy Klubu, osobní trenéry, instruktory, plavčíky a spa terapeuty v Balance Clubu Brumlovka.

Externí obrázek

Společnými silami formujeme novou generaci odborníků ve světě sportu

Během šedesátileté historie UK FTVS prošla branami fakulty řada úspěšných absolventů, z nichž mnozí z nich reprezentují ve světě sportu dobré jméno České republiky daleko za hranicemi své vlasti. Díky nově vzniklé spolupráci se současným studentům rozšíří možnosti jejich rozvoje, které je mohou dále posouvat a zdokonalovat jejich dovednosti. „Spolupracovat s UK FTVS, mít tu možnost předávat know-how Klubu, podílet se na studiu a výchově dalších generací odborníků ve světě sportu a wellness, finančně podpořit vybrané studenty formou grantů a v neposlední řadě rozvíjet tým profesionálů v České republice bylo dlouhodobě naše přání,“ říká Petra Tyrpeklová, General Manager Balance Clubu Brumlovka. Dlouholetá maximální snaha poskytovat služby fitness a wellness na té nejvyšší úrovni klade na Klub vysoké nároky nejen ze strany jeho členů. Naprostou nezbytností je neustálý rozvoj, sledování trendů, implementace novinek a samozřejmě osobní a profesionální rozvoj celého týmu Klubu. „Právě díky vysokému standardu a rozsahu služeb je Balance Club Brumlovka právem považován za špičku mezi fitness a wellness centry v Evropě a my kvitujeme možnost spolupráce s takovým subjektem,“ dodává Hana Topolovová za UK FTVS.

Externí obrázek

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8627
4793