Altfernet bitter – hořkost v každé kapce

Distributor a výrobce prémiových destilátů, vína a nealko nápojů Premier Wines & Spirits uvádí na trh opravdu hořkou novinku v podobě ALTFERNET BITTER. Dohled mistra destilatéra Václava Šitnera, pečlivě vybraných 18 druhů bylin, zkušenosti nasbírané z výroby oblíbeného fernetu Altfernet a barmanské mistrovsví Pavla Weisse daly vzniknout tomuto velmi hořkému bitteru.

Prvotřídní suroviny a důraz na kvalitu i lokálnost jsou letitým standardem pro hořký Altfernet pocházející ze Zámecké palírny Blatná. Žádná zbytečná aditiva nejsou pro jeho vznik třeba vzhledem k opravdu kvalitním surovinám, které tvoří tento výrazně hořký fernet. Díky letitým zkušenostem přišel mistr destilatér, po diskusi s ambasadorem Premier Wines & Spirits Pavlem Weissem, s ideou výroby kvalitního, opravdu hořkého bitteru Altfernet.

Externí obrázek

Všichni barmanští mistři, kteří umějí používat bitter pro dokonalou vyváženost koktejlů, budou z produktu nadšeni. Altfernet bitter je unikátně hořký a díky jeho intenzivní chuti již jedna kapka posune chuťový profil vašeho drinku kýženým směrem.

Lahev Altfernet bitteru ukrývá 12 týdnů zrající macerát z 18 druhů vybraných bylin z celého světa. Mezi pečlivě vybíranými bylinami čekejte zeměžluč, pomerančovou kůru, heřmánek římský či například hořec. Skvěle vyvážená kombinace bylin perfektně doplní každý drink, kterému chybí poslední kapka k dokonalosti.

Cherriot

5 cl rumu El Clásico XO

1,5 cl Griotky Liquére

1 kapka Altfernet Bitteru

pomerančová kůra

Externí obrázek

Ve sklenici na ledu vymíchejte rum El Clásico XO s Griotkou Liquére a jednou kapkou Altfernet Bitteru. Po jejich optimálním spojení přelijte do namražené vyšší sklenice. Ovoňte pomerančovým zestem a dozdobte připravenou kůrou z pomeranče.

Kompletní sortiment Premier Wines & Spirits pořídíte u Vašeho obchodního zástupce. Více informací o produktech je k dispozici na www.1er.cz.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
5933
9187