Alexandrion – novinka na českém trhu

Vinný destilát s bylinkami, stařený v dubovém sudu, to je Alexandrion. Snoubí se v ní jemná chuť, tradice a moderní inovace. Nyní ji nově můžete pořídit i na našem trhu, a dopřát si tak výjimečný chuťový zážitek.

Tradice, vytrvalost, věrnost a síla. Tak zní motto značky Alexandrion a přesně se promítá i do samotné brandy Alexandrion. Nevídaná jemnost a vynikající chuť společně tvoří unikátní identitu, a umožňují tak, aby se Alexandrion vyhranil jako samostatný produkt. Symbolizuje dokonalost s dynamicky vyváženou jemností chuti a uchvacuje požitkáře po celém světe.

Premier

Tajemství Alexandrionu se skrývá v jeho „srdci“: vinný destilát zraje v dubových sudech v optimálních podmínkách jako brandy a jsou do něj přidávány přírodní výtažky, díky nimž získává jemné středozemní chutě a aroma. Odborné know‑how mastera blendera, jeho vášeň i nepolevující snaha dosáhnout excelentnosti zajišťují, že „srdce“ této lihoviny založené na brandy je při mísení pečlivě chráněno. V palírnách Alexandrion Distillery se při výrobě tohoto skvostu používá nejmodernější technologické vybavení, ale zároveň se zachovává tajná tradiční receptura i původní výrobní postup, který se zrodil na řeckém ostrově Kréta v 70. letech 20. století.

Zakladatel a ředitel Alexandrion Distillery Nawaf Salameh vždy zastával vizi vyrábět destiláty vynikající chuti, vysoké kvality a hodnoty a s velkou dávkou invence, a tak vytvořil produkty, které promlouvají k srdci spotřebitelů. Alexandrion oslovuje všechny, kdo umějí ocenit výjimečný chuťový zážitek. Na českém trhu si zatím můžete zakoupit Alexandrion 5*, ale do budoucna i Alexandrion 7* nebo limitovanou edici Alexandrion 100.

Externí obrázek

Alexandrion 5* si vychutnáte ideálně čistý v pokojové teplotě, ale v horkých dnech potěší i jako složka koktejlů. V chladnějších dnech se zvýrazní jemné aroma Alexandrionu 5* nebo Alexandrionu 7* samostatně nebo v horkém zimním nápoji Alexandrion, v němž se chuť destilátu snoubí s teplými tóny skořice a hřebíčku v čerstvém pomerančovém džusu.

Alexandrion je celosvětově uznávaná značka ověnčená mnoha mezinárodními oceněními za jedinečnost, vysokou kvalitu a vytříbenou chuť svých produktů. Brandy Alexandrion 5* získala zlatou medaili na China Wine & Spirits Awards v roce 2017. Na mezinárodní soutěži International Wine & Spirits Competition v tomtéž roce ve Velké Británii pak byly Alexandrion 5* a Alexandrion 7* oceněny stříbrnou, respektive zlatou medailí. Na Ultimate Spirits Challenge v USA v roce 2020 získal Alexandrion 5* medaili Good Recommended s 83 body a další výrobky z portfolia skupiny Alexandrion byly celkem oceněny 13 medailemi.

Alexandrion 5* zakoupíte na webu www.1er.cz za cenu 249 Kč.

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13025
3706